Electronic Beats Poland

DJ Bone na ADE z cyklem FURTHER

Tegoroczne ADE, czyli najsłynniejsza europejska konferencja dotycząca muzyki tanecznej nie odbędzie się w tradycyjnej formule imprez, seminariów i showacase’ów wytwórni.

Efekt pandemii dopadł najbardziej znaną konferencję klubowego przemysłu muzycznego – Amsterdam Dance Event. Co roku do stolicy Holandii przybywały na nią dziesiątki tysięcy DJ-ów, promotorów, organizatorów festiwali i artystów. Tym razem na techno-turystach nie zarobi ani miasto, ani kluby.

Planowane są natomiast konferencje online oraz poszczególne imprezy w nowej formule. Jedną z nich jest weekendowy “rave” o nazwie FURTHER z bardzo ograniczoną ilością gości.

Wydarzeniu kuratoruje artysta z Detroit – DJ Bone.

23-25 października w klubie Radion odbędzie się ten sczzególny event: w trzech salach powstaną specjalne motywy tematyczne, aby uzyskać wielozmysłowe doświadczenia dla odwiedzających.

Wszystko zacznie się od kawiarni: tutaj będziemy mieli pierwszego głównego DJ-a, który przywita grupę. Rozpocznie on swój set będący swego rodzaju podróżą po płytach, które wpłynęły na jego brzmienie. O tych trackach, w przerwie między nimi będzie opowiadać i wspominać i snuć anegdoty.

W drugiej godzinie przeniesiemy się do De Grote Zaal, gdzie rezydentem będzie DJ Bone będzie rezydował, prowadząc fanów przez muzykę najbliższą jego sercu. Do niego dołączą również inni DJ-e – przyjaciele grając sety B2B.

Ostatnia godzina to sety z uplifting house i techno w De Bovenkamer. Tutaj zagrają headlinerzy.

Piątek
Deetron & DJ Bone as The Storytellers, DJ Stingray

Sobota
Anastasia Kristensen, DJ Bone b2b Ben Sims, Dr. Rubinstein

Niedziela
Spencer Parker, Ben Sims as Ron Bicardi, Surgeon (Freestyle House Set)

 

This element will show content from various video platforms.
If you load this Content, you accept cookies from external Media.

Load content

Published October 09, 2020.