Electronic Beats Poland

Dave Chappelle powraca do telewizji za sprawą Netflixa!

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Dave Chappelle jest najlepszym stand-uperem w historii. Oczywiście niektórzy mogą twierdzić, że Richard Pryor, czy Louis CK zasługują na to miano, więc żeby uprościć – Dave Chappelle jest jednym z najlepszych stand-uperów w historii. Gdy w 2005 roku zdecydował się opuścić „Chappelle’s Show” nikt nie spodziewał się, że będziemy musieli czekać długie 11 lat zanim Dave poczuje się znowu komfortowo w świecie telewizji. Jego niedawne pojawienie się w SNL można uznać za spektakularny powrót, a teraz Netflix dorzucił, do niego wielką bombę – w 2017 roku trafią do nas trzy stand-upowe specjalne legendy.

Dwie będą pochodziły z prywatnego archiwum komika, a jedna zostanie nakręcony specjalnie z myślą o platformie streamingowej.

Chappelle w ciągu ostatnich trzech lat wystąpił ponad 500 razy na terenie całych Stanów. Często nie informując o tym fanów, po prostu pojawiał się w klubach, w całej Ameryce. Jego poprzednie nagrania zyskały status niemalże kultowych. Wierzymy, że przyszłoroczne premiery będą również na najwyższym poziomie.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Published November 22, 2016.