Electronic Beats Poland

Childish Gambino znowu zaskakuje!

Donald Glover ma za sobą kilka naprawdę dobrych lat. Gdy 23-letni komik trafił do „30 Rock” jako jeden ze scenarzystów mało kto spodziewał się, że 10 lat później nie tylko będzie twórcą i gwiazdą jednego z najlepszych seriali 2016 roku („Atlanta”, o której pisaliśmy jakiś czas temu), dostanie rolę zagrania kultowej postaci z „Gwiezdnych Wojen” – Lando Calrissiana, ale przy okazji stanie się prawdziwą gwiazdą światowej muzyki.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Jego pierwsze wydawnictwo, jako Childish Gambino, spotkało się z miażdżącą krytyką. Podejście odbiorców zmieniło się dopiero, gdy do sprzedaży trafił album „Because the Internet”. Chwilę później jednak przyćmiła go epka „Kauai”, na której Gambino z rapera zamienił się w wokalistę. Teraz jego fani czekają z niecierpliwością na najnowszy album muzyka „Awaken, My Love!”, w którym Gambino znowu śpiewa i dodatkowo zrywa z łatką artysty hip-hopowego.

Jakiś czas temu do sieci trafił genialny track zatytułowany „Me And Your Mama”. Wczoraj Childish dał fanom szansę posłuchania nowego utworu „Redbone”, który tylko wzmaga nasz apetyt na nadchodzące wydawnictwo.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Premiera płyty już 02.12 i czujemy, że na koniec roku Glover popsuje naszą misternie przygotowaną listę najlepszych albumów tego roku.

Published November 18, 2016.