Electronic Beats Poland

Cassius w warszawskiej Iskrze!

Dekadę – tyle czekali fani weteranów francuskiej sceny, aby duet Cassius wydał w końcu nową płytę. Zeszłoroczna “Ibifornia” przypomniała tysiącom fanów jak wyjątkowym składem muzycznym byli i są Hubert ‘Boom Bass’ Blanc-Francard i Philippe ‘Zdar’ Cerbonesch. Miesiąc temu trafił do sieci ich najnowszy singiel z Cat Power i Pharrellem i czuliśmy pod skórą, że długo na odwiedziny Cassiusa nie będziecie musieli czekać. Mieliśmy rację, zwłaszcza że sami maczaliśmy w tym palce.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Już 20 maja w warszawskiej Iskrze Cassius wystąpi ze swoim wyjątkowym dj setem. Przepełniony najświeższymi hitami elektroniki, ale też nie odżegnujący się od swoich muzycznych korzeni i przeszłości występ przypomni nam złote czasy francuskiego electro i gdy na dźwięk słów Ed Banger ludzie automatycznie zaczynali tupać stopami w rytm wyimaginowanej muzyki.

Dla użytkowników T-Mobile mamy oczywiście niespodziankę. Jeśli chcecie zdobyć bilet o połowę tańsze wystarczy, że wyślecie na numer 80557 smsa o treści  Cassius. Otrzymacie w zamian kod, który będziecie mogli wykorzystać przy zakupie biletów, który będzie was uprawniał do 50% zniżki. Szczegółowy regulamin znajdziecie TUTAJ

Informację o starcie sprzedaży znajdziecie na evencie facebookowym imprezy, bądźcie więc przygotowani na wielkie zakupy. I do zobaczenia koło basenu.

Published May 11, 2017.