Electronic Beats Poland

Billie Eilish w wywiadzie

W naszym najnowszym podcaście rozmawiamy z jedną z najbardziej rozchwytywanych osób w popkulturze, żeby dowiedzieć się jak radzi sobie w czasie koniecznego lockdownu i jak spędza swój czas.

Billie Eilish Jest wszechobecna w popkulturze i ciągle w ruchu.

To chyba najbardziej szalony rok w życiu Billie Eilish. Zdominowała nagłówki gazet, wyprzedała występy na stadionach, zdobyła niezliczoną ilość nagród (w tym 5 Grammy) Jakby tego było mało nagrała tytułową piosenkę do najnowszej częsci przygód Jamesa Bonda pt. No Time to Die.

„Nie miałam tak dużo wolnego czasu, odkąd skończyłam 12 lat”.

W ciągu ostatnich kilku tygodn szybkie i dynamiczne życie Billie Eilish, podobnie jak każdemu z nas praktycznie się zatrzymało. 18-letnia panna O’Connell znalazła się w domu, niewiadomo na jak długo z dala od tras koncertowych i swoich fanów. Tą okazję wykorzystał nasz kolega Derek Opperman żeby z nią porozmawiać.

Billie Eilish dzięki swojej wyjątkowej wizji artystycznej, wyjątkowemu stylowi i niespotykanemu sprzeciwowi wobec zasad przemysłu muzycznego, jest artystką zjawiskową.

„Oczywiście zawsze myślę o swoich działaniach i ich wpływie na świat i ludzi”.

Jest to jeden z powodów, dla których artystka chce zerwać ze stereotypem ciągłego siedzenia nosem w smartfonie, który mocno kojarzy się z jej pokoleniem. Swój wolny czas wykorzystuje z dala od technologii, szukając zupełnie innego spojrzenia na świat.

Jak wyjawia w wywiadzie, jest wdzięczna życiu za to co jej przyniosło, pomimo tego, że czasem było jej ciężko. „Kto wiedział, że to będzie moje życie. To niesamowite. Wreszcie kocham swoje życie. ” mówi Eilish.

W tym szczerym wywiadzie w zaciszu swojego domu, Billie Eilish zagłębia się w niezliczoną ilość tematów, takich jak: jej relacje z rodzinnym miastem, media społecznościowe, brak przywiązania do przyjaciół i to jak spędza ostatni czas kiedy siedzi w domu.

Wywiad w wersji oryginalnej znajdziecie tu:

Billie Eilish

Click on the button to load the content from www.electronicbeats.net.

Load content

Published April 07, 2020. Words by Redakcja.