Electronic Beats Poland

Ben Affleck nie będzie reżyserem „Batmana”

Chyba możemy się zacząć martwić. Jeśli uniwersum DC czegoś potrzebowało, to Afflecka za kamerą. W końcu w swojej karierze Ben nie popełnił jeszcze błędu w roli reżysera (mimo chłodnego przyjęcia „Nocnego Życia”), za to jako aktor, ma ich za kołnierzem całkiem sporo.

Oficjalne ogłoszenie aktora brzmi:

„Są takie postacie, które są wyjątkowe dla milionów ludzi. Wcielanie się w takie role wymaga skupienia, pasji i najlepszego wykonania na jakie kogoś stać. Stało się dla mnie jasne, że nie jestem w stanie wykonywać obu tych prac na najwyższym poziomie. Razem ze studiem, zdecydowałem znaleźć partnera w reżyserii, z którym będę pracował nad tak wielkim filmem. Nadal jestem częścią tego projektu i nie przestaje nad nim pracować, ale aktualnie szukamy reżysera. Pozostanę ekstremalnie oddany temu projektowi i nie mogę się doczekać, gdy fani będą go mogli zobaczyć”

Według źródeł decyzja ta jest spowodowana tylko i wyłącznie dobrem „Batmana”. Póki co jako najbardziej prawdopodobnym kandydatem do zastąpienia Afflecka wydaje się Matt Reeves, który ma na koncie m.in. „Wojnę o planetę małp”.

Najbliższa okazja do zobaczenia Afflecka w roli Bruce’a Wayne’a pojawi sie 17-tego listopada, gdy do kin trafi „Justice League”.

Published January 31, 2017.