Electronic Beats Poland

Avicii wystąpi w Polsce – T-Mobile głównym sponsorem Festiwalu.

Jak niedawno poinformowały wszystkie znaczące portale muzyczne Avicii zapowiedział, że kończy z graniem na żywo i trasa koncertowa 2016 będzie jego ostatnią.

Tym bardziej jego pierwszym i jak na razie jedyny koncert w naszym kraju to niepowtarzalna szansa, żeby zobaczyć go na żywo!

Szwedzki DJ i autor takich hitów jak “Wake Me Up” i “Hey Brother” będzie główną gwiazdą Festiwalu Music Power Explosion. Oprócz niego będziecie mogli także zobaczyć dj-set Modestepa, a także dj-sety innych zagranicznych wykonawców. Głównym sponsorem imprezy będzie T-Mobile, również sponsor naszego programu Electronic Beats, który możecie oglądać w 4FUN.TV codziennie o 19!

„(…) Nie mogliśmy nie pojawić się na Music Power Explosion skoro jego gwiazdą jest Avicii – jeden z najważniejszych artystów i producentów muzyki tanecznej – mówi Elżbieta Wójcik, Członek Zarządu T-Mobile Polska.

Was też nie może tam zabraknąć!

Kiedy Avicii wystąpi w Polsce?

Koncert odbędzie się 15 lipca 2016 roku podczas Festiwalu Music Power Explosion na Stadionie Energa w Gdańsku. Bilety na to wydarzenie możecie kupić przez internet lub w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Published April 09, 2016.