Electronic Beats Poland

Audioriver ogłasza kolejne gwiazdy

Tydzień przed zmianą cen karnetów organizatorzy Audioriver postanowili dać kolejne 10 powodów, abyśmy szybko brali się za kupowanie wejściówek na najlepszy elektroniczny festiwal w Polsce.

Klasycznie do line upu festiwalu dochodzi wspaniała mieszanka elektroniki. Nas najbardziej ekscytuje występ prawdziwej legendy house’u – Moodymanna. Człowieka instytucję, który swoją genialną djską selekcją rozkochuje w sobie każdego, kto chociażby przez kilkanaście minut miał okazję posłuchać jego grania. Obok niego na scenie T-Mobile Electronic Beats pojawi się kolega z Detroit, którego styl muzyczny różni się jednak w 100% od tego prezentowanego przez Moody’ego – Robert Hood to jeden z najważniejszych twórców w historii technicznego grania. Jeden z twórców Underground Resistance na pewno zachwyci swoim graniem każdego i pokaże czym jest prawdziwe techno.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Na pozostałych scenach zobaczymy też króla głębokiego house’oweggo grania Solomuna, o którym marzyli zapewne wszyscy fani płockiego festiwalu. Jego zeszłoroczny set z Boiler Roomu stał się jednym z najpopularniejszych występów w historii tego projektu. Jak zwykle nie mogło zabraknąć drumowego ogłoszenia w kolejnym rzucie artystów. Metrik to uznany dj i producent, który na plaży wystąpi razem z Elisabeth Troy i Dynamite MC. Bassowo zagra również Alix Perez, który miesza w swoich produkcjach jungle, footwork czy uk garage. Keeno i Emperor również nie planują brać jeńców przy okazji grania swoich surowych i agresywnych basowych setów.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Ostatni, ale nie mniej istotni artyści, którzy pokażą nam świat elektroniki to francuski duet Adventice i polski skład We Draw A.

12 edycja festiwalu odbędzie się między 28 a 30 lipca w Płocku.

Dotychczas ogłoszeni artyści to: Artefakt live, Ben UFO, Boys Noize, KiNK live, London Elektricity Big Band live, Maduk, Planetary Assault Systems live, The Erised.

Published February 09, 2017.