8 najgorszych piosenek przygotowanych z okazji występu Polski na MŚ 2018 | Electronic Beats Poland

8 najgorszych piosenek przygotowanych z okazji występu Polski na MŚ 2018

8 najgorszych piosenek przygotowanych z okazji występu Polski na MŚ 2018

Kacper Peresada

 

Kochamy muzykę, ale są takie momenty gdy stwierdzamy, że fajniej by było być głuchym. Tak jest w wypadku każdej piosenki, jaką polski muzyk nagrał w tematyce piłkarskiej. Przy okazji każdej większej imprezy sportowej, pojawia się jakieś 60 różnych pieśni zespołów, które chcą skorzystać z popytu i zarobić trochę kasy poprzez odsłony na youtubie czy odtworzenia w radiu. Postanowiliśmy wybrać dla was kilka tego typu potworków, które wyszły z okazji Mistrzostw Świata 2018.

I niech Bóg ma was w swojej opiece.

Kombi - Polska Drużyna

Czasami mam wrażenie, że jako naród nie zasługujemy na nic dobrego w świecie sportu. Ani tym bardziej w muzycznym światku. Kombi to potwierdza, a fakt, że ten “przebój” wygrał podczas festiwalu w Opolu, smuci nas szalenie.

Czadoman - Polska Wygra Mecz

Ok… kto to jest k***a Czadoman i dlaczego przypomina budową Quasimodo? Dlaczego ma to ponad milion odsłon i 24 tysiące “łapek w górę”?

Czy Ole ole musi się pojawiać w każdym utworze i futbolu?

Boys - Polska biało-czerwoni

Jeśli jesteście ateistami i chcecie przekonać kogoś o tym, że Bóg nie istnieje, to po prostu pokażcie komuś ten teledysk z włączonym dźwiękiem.

ZERO - Do Boju

No… dobra, nie możemy hejtować autorów “Banii u Cygana”. Utwór brzmi dokładnie tak, jak mogliśmy się tego spodziewać. Jest tragiczny i nie chcemy go nigdy słyszeć, ale ma też lolkontentowe możliwości.

Alek - TERAZ TERAZ POLSKA !!!

Wiecie czego potrzeba Polakom żeby zdobyć sporo goli? Lasek tańczących na rurze i Alka.

Chociaż fakt, że jakiś typ stwierdził, że “Alek” to świetna ksywka, napawa nas do niego szacunkiem.

InoRos - Dawaj Polska

Nie ufamy ludziom, którzy mają bródkę w stylu Danzela. Wokalista zespołu InoRos ma bródkę w stylu Danzela.

 

ORŁY.PL - Chodź na mecz

Chciałem iść na mecz. Ale teraz już nie chcę! NIE CHCĘ! ZNISZCZYLIŚCIE PIŁKĘ NOŻNĄ DLA MNIE

ESTE & Kovaleffsky - Do Boju

Słuchając każdego kolejnego utworu, mam wrażenie, że moja psychika jest bliska załamania. Dlatego nie będę słuchał więcej utworów, ponieważ właśnie stwierdziłem, że ten utwór nie brzmi aż tak źle. A dobrze wiemy, że to nie jest prawda. Tylko, że nastąpiły nieodwracalne zmiany w moim mózgu. Nie chce go popsuć całkowicie. Dlatego wyłączam internet i idę z psem na spacer.