Electronic Beats Poland

7 seriali, które musisz obejrzeć w nadchodzących miesiącach

Wrzesień jest dosłownie szalony jeśli chodzi o premiery i powroty telewizyjne. Niedawno pisaliśmy o tym, co w ciągu najbliższych dni czeka nas w Netflixie. Teraz postanowiliśmy się przyjrzeć innym produkcjom wartym sprawdzenia.

# ATLANTA

https://youtu.be/MpEdJ-mmTlY

Donald Glover powraca do telewizji. Artysta znany również, jako Childish Gambino, na jakiś czas zrezygnował z kariery w TV na rzecz muzyki. Przerwa zaowocowała najlepszymi albumem i mixtapem, jakie Gambino kiedykolwiek nagrał, a sam aktor zyskał moc potrzebną do stworzenia własnego serialu. „Atlanta” ma pokazać fanom, jak wygląda życie początkujących raperów w tym amerykańskim mieście. Historie potencjalnych gwiazd muzyki poznajemy z pierwszej ręki, czyli m.in. dzięki ich krewnym.

# BETTER THINGS

https://youtu.be/UivyT8nZVx8

Mimo, że dla większości widzów w Polsce, Pamela Adlon będzie najbardziej kojarzyła się jako „żona łysego agenta” w „Californication”, to dla nas będzie zawsze potencjalną miłością tytułowego bohatera w „Louiem”. Tym razem Adlon wcieli się w samotną matkę trójki dzieci, a za scenariusz odpowiadać będzie twórca wspomnianego „Louiego” – jeden z najlepszych stand uperów na świecie i mistrz inteligentnego żartu Louis CK.

# QUARRY

https://youtu.be/4xZPnbE9QKk

Historia bolesnego powrotu amerykańskich żołnierzy z wojny do cywila, wiele razy pojawiała się już na ekranach. Trailer i informacje, jakie znaleźliśmy, przekonały nas jednak do tego, że warto podejść do tej historii raz jeszcze.

# SON OF ZORN

https://youtu.be/kPnlQTi8heM

Jakby wyglądałby nasz świat, gdyby He-Man był prawdziwą postacią i po ocaleniu swojego królestwa musiał wrócić do domu i zacząć pracę asystenta? Co by było, gdyby He-Man musiał naprawić swoje relacje z synem po 10 latach nieobecności, a chłopakowi bliżej by było do typowego nerda, niż do młodego wojownika? Twórcy „Wilfreda” postanowili odpowiedzieć na te i inne pytania, których nikt nigdy nie zadał. Odpowiedzi wydają się jednak całkiem zabawne.

# THE GOOD PLACE

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Potencjalnie, jest to serial, który może być totalną porażką i zniknąć z telewizji po kilkunastu smutnych odcinkach. Twórcą projektu jest jednak Michael Schu, który odpowiadał też za genialne „Parks And Rec” więc należy dać mu szansę. „Dobre Miejsce” opowiada historię Eleanor, która umarła i trafiła przez przypadek do nieba. Występują Kristen Bell i jeden z naszych ukochanych aktorów – Ted Danson.  Trzymamy kciuki, żeby to się udało

# DESIGNATED SURVIVOR

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Podobnie jak przy „Good Place” pomysł na serial wydaje się bardzo ciekawy, ale ostatecznie może nas spotkać wielki zawód. Gdy w Stanach umiera prezydent, zastępuje go vice-prezydent, gdy ten umiera, za kraj odpowiada sekretarz stanu, a gdy sekretarz również nie żyje, to najważniejszym człowiekiem w USA staje się kolejny człowiek w hierarchii. Gdy umierają wszyscy członkowie rządu, władza nad USA może wpaść w najmniej spodziewane ręce. To, że Kiefer Sutherland jest w stanie unieść na własnych plecach serial, wiemy – pytanie czy scenarzyści będą umieli poradzić sobie z ogromem potencjału, jaki daje ten temat.

# CRISIS IN SIX SCENES

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Woody Allen zrobił serial. Co o nim wiemy? Niewiele. Wiemy, że Allen znajdzie powód, by nie być zadowolonym, a także, że zatrudnił Miley Cyrus, która ostatni raz w telewizji jako aktorka pojawiła się ponad cztery lata temu. Możemy  być pewni, że Allena jak zwykle będzie warto obejrzeć,  zwłaszcza, że od tragicznego „Scoopa” minęło wystarczająco dużo lat, a sam Woody wydał wystarczającą ilość dobrych filmów, że raczej nie spotka nas nic złego.

# RUNDA BONUSOWA

MACGYVER // LETHAL WEAPON // THE EXORCIST

Mimo, że każdy z tych seriali jest całkowicie inny, dajemy je w jednym punkcie z prostego powodu. Wszystkie są rebootami znanych filmów i serii, tak więc warto o nich pamiętać, ale raczej nie ma sensu pokładać w nich zbyt wielkich nadziei.

Published October 19, 2016.