Electronic Beats Poland

7 najlepszych techno-imprez tygodnia!

Do weekendu już bliżej niż dalej, więc pora zastanowić się nad planami na ten czas. Electronic Beats spieszy z pomocą! W tym tygodniu prezentujemy kilka najciekawszych wydarzeń z kręgu muzyki techno, tech-house i house.

Techno na patio x 2

Wraz ze zbliżającym się latem, w piątek nadchodzi wielkie otwarcie Patio Nowej Jerozolimy – klubu mieszczącego się przy Al. Jerozolimskich 57 w Warszawie. Na inauguracyjnym evencie wystąpi Sid Le Rock – berliński artysta z Kompakt Records, czyli tej samej wytwórni, w której zakontraktowany jest chociażby Kölsch, Sascha Funke czy Pachanga Boys. Ten wyjątkowy koncert to okazja do usłyszenia ciekawej muzyki elektronicznej.

Więcej info znajdziesz: TUTAJ

Wrocław także ma swoją imprezę na patio. W klubie Piętro Niżej odbędzie się bifor, poprzedzający festiwal Wooded – wydarzenie stosunkowo młode, lecz prezentujące całkiem imponujące nazwiska ze świata muzyki house i techno. Parkiet rozgrzewać będą nasi rodzimi artyści – Marta Kaźmierska oraz Luke Hiero. Jednym zdaniem – muza, dla której warto przyjść.

Więcej info kliknij: TUTAJ

Muzyka nietuzinkowa dla każdego

Ale bifory to nie wszystko. W sobotę w Warszawie warto odwiedzić Miłość na Kredytowej 9, gdzie na afterparty po Mustache Yard Sale vol. 19 zagra Canblaster, czyli jedna trzecia francuskiego kolektywu Club Cheval. Tworzona przez niego muzyka elektroniczna wykorzystywana jest często w grach wideo, zahacza także o EDM.
Więcej info kliknij: TUTAJ

Z kolei w Trójmieście, a konkretnie w gdańskim klubie Buffet, zagości warszawski cykl imprez – Niedorzeczne Techno. Z tej okazji na parkiecie pojawi się mnóstwo energii i świeżości, za które odpowiadać będą Michał Jabłoński (SLAP) ze swoim nietuzinkowym live actem, SIENN (SLAP) oraz Sept, reprezentujący berlińską wytwórnię Voxnox Records.

Więcej info kliknij: TUTAJ

Koncert nie z tej ziemi 

Michael Mayer z Katowic przenosi się do Poznania, by w Starej Rzeźni zagrać przed około tysięczną publicznością, spragnioną tech-house’u na najwyższym poziomie, podczas imprezy spod szyldu Circus Inferno. Cykl ten charakteryzuje jedyna w swoim rodzaju oprawa wizualna, za której wykonaniem stoi ekipa .wju, znana miedzy innymi ze świecenia podczas festiwalu Audioriver. Mayer porusza się w różnych odmianach muzyki elektronicznej, a więc koncert ten może być okazją do muzycznej podróży w wielu wymiarach.

Więcej info kliknij: TUTAJ

Coś ekstra dla miłośników clubbingu

Jako że w piątek był bifor, w sobotę czas na właściwą część Wooded Festival. Wydarzenie zainicjowane przez Catz’n Dogz, C&C Bookings i Feast Artists stawia nacisk na promocję polskiej sceny klubowej. Tego dnia zobaczycie jedne z największych gwiazd muzyki elektronicznej – Radioslave, Midland czy też samych pomysłodawców – Catz’n Dogz! Czeka was muzyka klubowa w najlepszej jakości. Udanej zabawy!
Więcej info kliknij: TUTAJ

Warto dodać, że na każdej z tych imprez artyści prezentują najnowsze piosenki, a w celu lepszego przygotowania się do ich występów warto obejrzeć zamieszczone w sieci teledyski wykonawców. Zaostrzą one apetyt przed zobaczeniem ich na żywo.

Published June 01, 2016.