Electronic Beats Poland

7 fotografów na Instagram, których powinniście followować

7 instagramowych fotografów, których powinniście followować

Bycie fotografem na Instagramie to nic wyjątkowego, bo nie okłamujmy się każdy na Instagramie myśli że jest fotografem. Ba, w naszej redakcji czasami czujemy się jak fotografowie bo nasze fotki zdobywają jakieś 12 lajków z czego połowa to daleka rodziną z którą nie rozmawiamy, starzy znajomi i rodzice. No ale trzeba się jakoś podbudować, więc nie będziemy hejtować naszych fanów i dalej będziemy wrzucać zdjęcia budynków i innych chmurek. Poniżej jednak zdecydowaliśmy się wybrać kilku “prawdziwych” fotografów, których warto mieć wśród followowanych na waszych telefonach

Victoria Siemer

Mieszkająca na Brooklynie Victoria łączy w swoich pracach fotografię i abstrakcję, która zdobyła jej tysiące fanów w tym nas.

macenzo

Piękne kompozycje architektoniczne to wizytówka pochodzącego z Amsterdamu Dirka Bakkera. Nawet najbardziej tępe głowy z redakcji doceniają zdjęcia, którą Holender wrzuca na swoje konto. Zresztą Dirk wie dokładnie jak być królem social mediów bo jest założycielem SeeMyCity “socialowej inicjatywie” promującej miasta opartej zaawansowanej i kreatywnej fotografii mobilnej

astrodub

Angeliki od lat jest jedną z najpopularniejszych fotografek na Instagramie, bo była na nim od niemalże samego początku. Dość wspomnieć, że Complex Magazine wymieniał ją jako jedną z najciekawszych fotografek na platformie już w 2012 roku.

wrobelzasadniczo

Krzysztof Wróbel robi fajne fotki i chociaż w ilości fanów daleko mu do wcześniej wymienionych uważamy, że zasługuje aby przyjrzeć się jego pracom. Dzięki możecie poczuć się wyjątkowi bo odkryliście świeży talent wczesniej niż inni.

wojtekkoziara

Czy możemy umówić się, że na pewnym poziomie opisywanie dlaczego warto oglądać prace fotografów mija się z celem? W końcu po prostu spójrzcie na twórczość Wojtka i odpowiedzcie sobie sami dlaczego warto go obserwować. A jeśli nie… to nie.

olgawysopal

Mimo, że opis “about” na stronie Olgi woła o pomstę do nieba to wybaczymy jej banalne poemaciki z ładnymi słowami w związku z pięknymi zdjęciami.

_am__photography

Chmurki, księżyce, pięknie.

Published October 01, 2018.