Electronic Beats Poland

50% zniżki na koncert M83 dla abonentów T-Mobile!

Po wydaniu świetnie przyjętej płyty „Junk”, M83 ruszył w tournée po całym świecie, a na jego trasie nie mogło oczywiście zabraknąć Polski. 

W ramach światowego touru Anthony Gonzalez (bo tak naprawdę nazywa się artysta) pojawi się w Warszawie już 21 listopada, aby zaprezentować najnowsze produkcje wymieszane z kultowymi utworami z jego poprzednich wydawnictw.

Supportem przed koncertem M83 będzie elektroniczno-gitarowe trio Niemoc, które rok 2016 może zaliczyć do zdecydowanie udanych. Po występach na festiwalach takich  jak np. OFF, Spring Break, czy Nowe Horyzonty, panowie dali się poznać jako energetyczni wykonawcy spod znaku new wave i post-punk.

Electronic Beats z radością zostało partnerem tego wydarzenia, co na pewno ucieszy każdego użytkownika sieci T-Mobile. Dzięki tej współpracy, Ci z was, którzy wyślą bezpłatny sms o treści M83 na numer 80557, otrzymają w zwrotnej wiadomości kod rabatowy na zakup dwóch biletów na występ artysty na Torwarze. Następnie, otrzymany kod wystarczy wpisać podczas zakupu biletów na ebilet.pl i gotowe!

Dla Electronic Beats jest to kolejny wyjątkowy projekt. Po wspaniałym lecie z Audioriver i OFF Festiwalem, byliśmy partnerami tak ciekawych wydarzeń, jak Up to Date, czy World Wide Warsaw. Teraz stajemy się również częścią jednego z najgłośniejszych koncertów tej jesieni.

M83 to pseudonim artystyczny Anthonego Gonzaleza, francuskiego elektromagika, romantyka i marzyciela, wszechstronnie uzdolnionego muzyka i wokalisty, zakochanego w klimatach lat ’80 i muzyce filmowej.  W swoje twórczości łączy muzykę elektroniczną z alternatywnym rockiem i popem oraz elementami shoegaze. Wszystkie albumy M83 zawsze zbierały pozytywne recenzje, zwłaszcza Dead Cities, Red Seas & Lost Ghosts – drugi album, dzięki któremu M83 stało się bardziej znane na świecie. Jednak największy sukces przyniósł wydany w 2011 roku – szósty album Hurry up, We’re Dreaming, z którego pochodzi najsłynniejszy singiel M83 – Midnight City. Utwór w krótkim czasie podbił listy przebojów na całym świece, stając się niejako hymnem całego pokolenia! Gonzalez znany jest również z produkcji ścieżek i tematów filmowych m.in. Oblivion, tematu do Interstellar czy You and the Night – autorstwa jego brata. Ze względu na melodyjność utwory M83 często wykorzystywane są w zwiastunach i reklamach, szczególnie Midnight City. W 2016 roku ukazał się 9 album M83 – Junk, z którego pochodzą dwa najnowsze single Solitude i Go! W ramach trasy koncertowej Junk, M83 ponownie odwiedzi Polskę, tym razem występując na jedynym koncercie w Warszawie.

Szczegóły promocji zniżkowej znajdziecie w regulaminie: KLIK

Published November 02, 2016.