Electronic Beats Poland

5 sposobów na majówkę w Warszawie

W tym roku majówka dla wielu z nas potrwa praktycznie cały tydzień. Nie wszystkim jednak uda się wyjechać gdzieś z Warszawy na mini-urlop, więc przychodzimy z im pomocą i podpowiadamy, co można zrobić, by fajnie spędzić dni i wieczory.

Wypad do Powsina

Komunikacją miejską możecie spokojnie dojechać do Parku Kultury i Ogrodu Botanicznego w Powsinie. Wystarczy kilkadziesiąt minut spaceru po tym urokliwym miejscu, by naprawdę świetnie się zrelaksować. W dodatku tuż przy wejściu do parku jest bardzo sympatyczna kawiarnia, w której można zjeść chociażby świeżo przygotowane ciasta. 100% chillout gwarantowane!

Koncert SuperSam +1: Mark Feldman & Piotr Mełech

Koncertowa propozycja to wypad do warszawskiego oddziału klubu Mózg w piątek. „SUPERSAM + 1” to cykl wystąpień mistrzowskich. Projekt koncentruje się głównie wokół muzyki, ale przewiduje też udział innych form wyrazu, takich jak: performance, multimedia, monodram. Podczas „SUPERSAM + 1” prezentowani są uznani artyści polscy i zagraniczni nastawieni na działania autorskie, eksperymentalne i innowacyjne. Tym razem zobaczyć będzie można Marka Feldmana i Piotra Mełecha, a bilety znajdziecie tutaj.

Finał Pucharu Polski na Stadionie Narodowym

Stało się już tradycją, że 2 maja o godz. 16 na murawę Stadionu Narodowego wybiegają finaliści Pucharu Polski. W tym roku zmierzą się Legia Warszawa, która w swojej historii aż 18 razy zdobyła to trofeum oraz Arka Gdynia – obrońca pucharu. Bilety na to wydarzenie zdobyć będzie bardzo, bardzo trudno, ale podobno dla chcącego nic trudnego. Powodzenia!

 

Pizza w Viadukcie na Powiślu

Jesteście fanami naprawdę dobrej pizzy? Lubicie zjeść ją pod chmurką, dodając do tego piwko albo lemoniadę? Viaduct Pizza Powiśle na al. 3 Maja 16/18a na Powiślu wychodzi naprzeciw wszystkich tych oczekiwań. Miejscówka w ostatnich latach zdobyła słusznie wysokie miejsca w wielu rankingach i co najważniejsze, nie osiadła na laurach oraz nie podniosła cen. Od nasz zawsze props.

Spacer po Puszczy Kampinoskiej 

Jeszcze jedną świetną opcją aktywnego wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku jest spacer po Kampinosie. W dniach 1 i 3 maja będzie to można zrobić w towarzystwie osób z PTTK. Więcej informacji o tych wydarzeniach znajdziecie tutaj.

Published April 30, 2018.