Electronic Beats Poland

5 najlepszych śniadaniowni we Wrocławiu

Gdy budzimy się rano w sobotę czy niedzielę nie chce nam się najczęściej podnosić z łóżek. Ale gdy już się podniesiemy jest to powodowane głodem, ale i tak nie chce nam się robić samemu sobie śniadań. Dlatego czasami szukamy miejsc, które nas poratują dobrym jajkiem. Albo boczkiem. Albo obiema opcjami. Poniżej znajdziecie listę naszych 5 ulubionych miejscówek, które nas poratują dobrym śniadaniem we Wrocławiu

Dinette

Musimy o jednej rzeczy poważnie porozmawiać – dawanie śniadań do godziny 12:00 w knajpach nie ma sensu. Ja rozumiem, że trzeba się przygotować do lunchu, ale skoro można zamówić inne rzeczy z karty to dlaczego nie mogę dostać omletu? Czy zmieszanie jajek z mlekiem to za dużo roboty? Nie zmienia to faktu, że śniadania w Dinette są wyborne i dodatkowo miejscówka naprzeciwko opery zapewnia naprawdę szeroki wybór i to dla tych co mięso kochają i go nie uznają.

There are mornings, when pancakes and coffee are the only considerable option 😋☕️🥞🍓🍒🍌 #jemwdi #dinette

Gepostet von Dinette am Donnerstag, 27. Juli 2017

Central Cafe

Stały punkt jedzeniowy dla tych, którzy często bywają w Kinie Nowe Horyzonty. Dużo opcji bajglowych, które nam osobiście nigdy się nie nudzą. Dodatkowo kawa smaczna i obsługa miła, więc warto przed porannym pokazem napakować brzuchy gdy jest tylko okazja.

Dziś, w czwartek zapraszamy do 21. Zdrowy , owocowy i bez cukru deser chia jest jedną z propozycji dnia. Chia happens 😉

Gepostet von Central Cafe am Donnerstag, 15. Juni 2017

Przystań

Jest panko, są trufle, są chipsy bekonowe, więc jest trochę poważniej i bardziej ą, ę. Ale ceny bardzo dają radę mimo klimatu, który być może nie przypadnie wszystkim do gustu.  Na pewno sposób podania w Przystani nas bardzo zajarał i choćby dla wizualnych przyjemności warto się pojawić nad wodą.

Di Cafe Deli

Podobno od lat królowie śniadań według rodowitych mieszkańców Wrocławia. Nas zajarała możliwość położenia jajek na gofra, obłożenie ich dużo ilością bekonu i dodanie do tego syropu klonowego.

w kontakcie

Chętnie hejtujemy niezbyt fajne nazwy róznych knajp, ale “w kontakcie” pisane małymi literami jest całkiem fajne. Do tego mają jedne z najlepszych hummusów w Polsce co powoduje, że kochamy ich z całego serca.

nasze hummusy sezonowe, jeden z zieloną fasolką szparagową w pomidorach i kiszonych cytrynach, drugi z pietruszką,…

Gepostet von w kontakcie am Donnerstag, 31. August 2017

Published October 03, 2017.