5 najlepszych postaci, które dołączyły do obsady seriali w trakcie ich trwania | Electronic Beats Poland

5 najlepszych postaci, które dołączyły do obsady seriali w trakcie ich trwania

5 najlepszych postaci, które dołączyły do obsady seriali w trakcie ich trwania

red.eb

Czasami seriale potrzebują zmian, w końcu nowe postaci pomagają w rozwijaniu historii i tworzeniu ciekawszych odcinków. Czasami seriale tych zmian nie potrzebują, a zmiany w obsadzie są wymuszane przez aktorów, którzy mają dosyć aktualnych projektów albo scenarzystów, którzy mają dość aktorów. Poniżej wybraliśmy pięć postaci, które pomogły kilku serialom najbardziej zyskać na jakości i stały się nieodłączną częścią genialnych historii opowiedzianych przez twórców i scenarzystów.

Oglądajcie najlepsze seriale z T-Mobile na Netflixie.

Ben i Chris - Parks and Rereation

Dodanie tej dwójki w zamian za Brendanoquitsa spowodowała, że taki sobie serial stał się jednym z najlepszych seriali komediowych ostatnich lat. Ben i Chris zmienili całkowicie jak była postrzegana historia Lesli Knope i wydaje nam się, że trudno znaleźć bardziej jakościowe postaci dodane do serialu w środku sezonu.

Saul Goodman - Breaking Bad

Niesamowite, że postać która miała być tylko dodatkiem do tego serialu stała się ulubieńców fanów tak bardzo, że otrzymała własny serial. Zresztą jego własny projekt jest przez wielu uznawany za niegorszy serial od swojego poprzednika i mało kto jest w stanie wymienić lepszy spin-off w historii telewizji.

Cutty, Bunny, Omar, Prop Joe, Marlo, Greek, Brothe Mozone - The Wire

The Wire to najlepszy serial w historii telewizji i jeśli myślisz inaczej – jesteś idiotą. Trudno więc aby jeden z najlepiej napisanych telewizyjnych projektów nie miał w tej kategorii swoich przedstawicieli. Zwłaszcza, że tak wiele genialnych postaci pojawiało się w tym serialu długo po przedstawieniu głównych graczy, którzy wydawali się królami historii baltimorskiego światka.

Douglas Reynholm - IT Crowd

IT Crowd nie jest serialem dla każdego. Często irracjonalny, głupkowaty ale my go kochamy z całego serca i pojawienie się Douglasa jako jeszcze bardziej komiczną wersję właściciela firmy po śmierci Denholma był momentem gdy nasza miłość urosło do rozmiarów, które wydały nam się czymś niemożliwym.

Detekty Adrian Pimento - Brooklyn 99

Jason Mantzoukas gra zawsze świrów i dziwaków. Tak było gdy wcielał się w Rafiego w “The League”, Dennisa Feinsteaina w “Parkach” czy w Dereka “W Dobrym Miejscu”. I pewnie tego typu role już będą zawsze w jego karierze obecne, ale to świrus Pimento najbardziej nam zapadł w pamięć z jego aktorskiego dorobku. A że “Brooklyn 9-9” to jeden z najlepszych seriali komediowych ostatnich lat musieli go dodać do naszej listy.