5 najlepszych odcinków “Przyjaciół”, które warto obejrzeć na Netflixie | Electronic Beats Poland

5 najlepszych odcinków “Przyjaciół”, które warto obejrzeć na Netflixie

Gdy powtórki “Przyjaciół” leciały (a może nadal lecą?) na Comedy Central, oglądaliśmy je… często. Trudno jest zrezygnować z oglądania swojego ulubionego serialu z lat 90., ale fakt, że trafił on właśnie na platformę, która pozwala wybrać sobie, jaki odcinek chcemy obejrzeć w tym momencie spowodował, że postanowiliśmy wybrać 5 naszych ulubionych odcinków, które warto obejrzeć NATYCHMIAST (a jeśli nie masz jeszcze konta na Netflixie, mamy coś dla ciebie).

I naprawdę nie jest nam łatwo wybierać, bo im bardziej myślimy nad piątką najlepszych, tym więcej przychodzi nam do głowy (choćby “The One With Chandler In A Box” czy “The One With Unagi”), ale postarajcie się być mili i cieszyć tym, że wszyscy lubimy “Przyjaciół”.

The One With The Embryos

Bardzo źle zatytułowany odcinek, bo mimo że historia Phoebe i jej trojaczków idealnie zamyka te trochę ponad 20 minut, to walka dwóch duetów o mieszkania została zapamiętana chyba przez wszystkich. A Chanandler Bong pozostała do dzisiaj legendą.

The One When No One's Ready

Chyba najrówniejszy odcinek w historii serialu, który nie przestaje bardziej śmieszyć z każdą kolejną sekundą.

The One When Everybody Finds Out

Udawanie związku i seksualnego napięcia między Phoebe i Chandlerem i do tego jeszcze idealne zakończenie odcinka…

The One Where Ross Is Fine

Robienie Fajitas i mówienie, że Ross jest w porządku tym swoim komicznym tonem, pozostało w naszych głowach na zawsze. Zwłaszcza że dalsze sezony z natury były słabsze, ten epizod wyjątkowo się wybijał.

The One With The Prom Video

“Bracelet Buddies” i “Kto zjadł Monicę?”, a do tego pierwszy odcinek gdy Ross i Rachel stają się w końcu parą.