Electronic Beats Poland

5 najlepszych elektronicznych imprez w Warszawie

Wszyscy kochamy klimat kameralnych, wręcz domowych imprez, na których didżeje nie ujawniają swoich pseudonimów, a na pierwszym miejscu znajduje się atmosfera. Jednakże, każdy z nas ma potrzebę uczestnictwa w wielkim, okraszonym głośnym nazwiskiem widowisku. Wspólnie z Going., przygotowaliśmy dla Was pięć eventów, które w najbliższym czasie zatrzęsą Warszawą i sprawią, że elektronika wejdzie na salony. Weteran francuskiego elektro, islandzki minimalistyczny chłód czy jedyne w swoim rodzaju brytyjskie post-rave’owe brzmienia. Zapraszamy do tańca!

Actress x Lutto Lento x Flowdan x Powell, 07.10, Niebo

W ramach tegorocznej edycji festiwalu Avant Art odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Jednego wieczoru, pod sklepieniem warszawskiego Nieba zagrają obok siebie artyści z różnych muzycznych światów. Actress, Powell, Regis i Flowdan – mocna reprezentacja brytyjskiej sceny elektronicznej i grime’owej spotka się z tajemniczym polskim producentem Lutto Lento. Tej nocy, z pewnością nie doświadczymy lekkich i przyjemnych melodii rodem z raju. Spodziewajcie się mocnego uderzenia i pokręconych brzmień!

Kiasmos live, 26.10, Progresja

Islandzki duet Ólafur Arnalds i Janus Rasmussen mają w Polsce wyjątkowy status. Publika ich kocha, koncertowe sale wypełniają się do maksimum, a fejsbukowe tablice zamieniają się w dyskografię formacji. Kiasmos powróci do naszego kraju na kolejny koncert, żeby zaserwować fanom minimalistyczny chłód prosto z krainy gejzerów. Nie zwlekajcie z zakupem biletów – poprzednie wydarzenia wyprzedały się do ostatniego miejsca!

Vitalic live, 04.11, Progresja

Kto jak kto, ale francuski DJ to prawdziwy weteran sceny elektro. Jego przygoda z taneczną muzyką rozpoczęła się dokładnie 20 lat temu, kiedy poznał innych pionierów gatunku – DJ Hella oraz Hackera. Vitalic ma na swoim koncie cztery studyjne albumy, które zostały przyjęte bardzo ciepło przez krytykę. Legenda miejska głosi, że podczas imprez, na których gra Francuz, nie zauważono nikogo podpierającego ścianę. Nie pytajcie już, gdzie iść na elektro, odpowiedź jest prosta!

Lapalux, 03.11, Niebo

Click on the button to load the content from goingapp.pl.

Load content

Artysta związany z renomowaną wytwórnią Brainfeeder szybko stał się gwiazdą elektronicznego świata. Lapalux łączy w swojej twórczości melancholijne melodie, hip-hopowe beaty i plastyczne elektroniczne pejzaże. Na żywo będzie promował swój najnowszy album Ruinism, uważany za przełomowe i najciekawsze dzieło w jego dorobku. Nowy soundsystem stołecznego klubu podobno wymiata, chodźcie sprawdzić jego możliwości!

Bicep live x Ross from Friends, 24.11, Kino Luna

Irlandzki duet Bicep wpadnie do Polski promować swój debiutancki (!) album. Panowie na przestrzeni lat zyskali wielkie uznanie środowiska, grając znakomite sety na całym świecie i wydając nieprzyzwoicie energiczne numery, również pod egidą własnego labelu Feel My Bicep. W tym roku, postawili na nostalgiczną podróż i miks brytyjskiego brzmienia z melodyjnym techno, czego owocem jest wydany w Ninja Tune krążek. W Kinie Luna towarzyszyć im będzie objawienie sceny lo-fi house, czyli Ross from Friends. To będzie szalony wieczór pełen tanecznych uniesień!

Published October 02, 2017.