5 miksów polskich DJ-ów vol.8 | Electronic Beats Poland

5 miksów polskich DJ-ów vol.8

Miks za miksem, za setem set i tak dotrwaliśmy już do początku lutego. Teraz już z górki, niestety błotnej, bo śniegu nadal nie widać...Za to mamy dla was kolejną dawkę energetycznych wibracji od polskich DJ-ów. Dziś naprawdę ciepłe brzmienia, zwłaszcza, że zajrzymy m.in. na Big Boat Party w Gdyni oraz wpadniemy na kultowe krakowskie Egodrop. Miłego słuchania!

Words by Artur Wojtczak

DEAF CAN DANCE dla Egodrop

Phil Jensky aka Deaf Can Dance wydał niedawno utwór „Babel” (wraz z chłopakami z Foxall), który już miesza na rynku muzyki deep & oriental. My zapraszamy natomiast do odsłuchu aż 3-godzinnego miksu nagranego wspólnie z Afrohouse (perkusjonalia / live drums) podczas październikowej edycji kultowej imprezy  Egodrop w Krakowie.

 

RICARDO b2b TENES dla Big Boat party

Ricardo i Tenes to zasłużone i wręcz legendarne dla polskiej sceny house postaci. Doskonale pamiętacie ich sety z warszawskiej Utopii oraz liczne inicjatywy, jakie były udziałem Krzysztofa Jancena i Mariusza Kackiego. Cieszy nas publikacja lipcowego seta z Big Boat Party – bardziej słonecznej muzyki nigdzie dziś nie usłyszycie! Dodatkowo na wokalu Jacob A. House music all life long! Całości vibe’u dopełnia to słoneczne wideo…(zimo, ty już wiesz co…)

AN ON BAST dla Newtype Rhythms

AN ON BAST to szalenie zdolna DJ-ka i producentka grywająca w różnej stylistyce, potrafiąca z gracją okiełznać swe modularne maszyny. Właśnie powróciła z nowym albumem „Coherent Excitations” w kolońskim labelu Modularfield. Trasę rozpoczęła występem w berlińskim Watergate,a  niebawem usłyszycie ją w sopockim Sfinksie podczas urodzin Vacosa. Tymczasem posłuchajcie jej jubileuszowego miksu dla Newtype Rhythms.

SEB & RODRIGEZZ dla Dirty Stuff Records

Reprezentanci Wrocławia – Seb & Rodrigezz „mają razem 78 lat i są na scenie po niemal 20 lat”. Słuchaliście ich niedawno w Sfinksie700 oraz podczas specjalnej imprezy na Smolnej pod nazwą „Środek”. Dziś polecamy ich set dla Dirty Stuff Records. Chlopaków złapiecie za deckami m.in. podczas party Pure Love / Projekt Pralnia 15-go lutego.

MOIA dla Insane Industry

MOIA to dość świeża, ale bardzo obiecująca postać na polskiej scenie. Niedawno wygrała konkurs na set dla Instytutu, w styczniu zagrała w klubie Luzztro w formule all night long, natomiast w ten weekend we włoskim HYPER.
Zobaczycie ją na specjalnej imprezie w Iskrze pod intrygującą nazwą Lust Supper, a tymczasem posłuchajcie miksu dla Insane Industry.