Electronic Beats Poland

5 miksów polskich DJ-ów, które pozwolą dotrwać do weekendu vol.7

Dobrze bawiliście się w Sylwestra? Wypoczęci po świątecznej przerwie? Wiemy z waszych wiadomości, że nadobre wracacie już na klubowe parkiety i znowu zaczyna się ulubiona odliczanka dni do nieśmiertelnego „The weekend has landed!”. Aby wam ułatwić to czekanie, znowu proponujemy 5 miksów polskich DJ-ów, które pomogą wam przetrwać czas do piątku. Tym razem pełna gama brzmień: od drum’n’bassu poprzez disco i progressive do techno i etnicznego Afro-House’u.

DETOXIC dla Breaky Vibes 

Fani połamanych brzmień dobrze znają Detoxica – DJ-a  producenta z Trójmiasta. Niezwykle aktywny na tamtejszej scenie, również bardzo intensywnie produkuje zasilając swoimi kawałkami takie labele jak IN:DEEP, Delta 9 czy Subplate Recordings. Detoxic zrobił piękny przelot przez 50 najciekawszych numerów DnB roku 2019. Let it roll!

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud's privacy policy.
Learn more

Load content

LAST ROBOTS Winter 2020 Mixtape

Dwie znakomite postaci polskiej sceny klubowej czyli DJ Bert & iRobot tworzą od lat duet LAST ROBOTS. Igor Fleiszer (iRobot) to od wielu lat DJ, producent i remikser, a wraz z Tomkiem Rawskim tworzy zespół PIONA. Norbert Borzym to DJ, dziennikarz 4ki, połowa duetu Holiday 80 i chodząca encyklopedia historii disco i house. Łapcie szybko ich nowy zimowy mixtape, bo z uwagi na ich częste klubowe i festiwalowe występy miksy nagrywają ostatnio rzadko, a ten to prawdziwe disco-heaven!

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud's privacy policy.
Learn more

Load content

 

PIUR b2b ADAM OBRĘBSKI dla BERLINAFUERTECHNO

Chłopaki z PIUR pracują nad nowymi produkcjami, ale też oczywiście grywają w klubach. Tym razem opuścili swój matecznik – Luzztro The Home Club i wraz z Adamem Obrębskim (NBSE) udali się da Hanoweru, gdzie narobili naprawdę niezłego zamieszania! Set tego trio został zarejestrowany i bardzo go wam polecam. Wykonawcy, jakich tu m.in. usłyszycie to Agim w remiksie Yana Cooka,  Reinier Zonneveld i Thomas Schumacher.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud's privacy policy.
Learn more

Load content

CREAM dla Proton Radio/Terminal Special Edition

CREAM aka Krzysztof Kupczakiewicz to czarodziej brzmień progressive. Jego podcasty i miksy prezentowane były dosłownie na całym świecie: od Frisky Radio, Golden Wings Radio, po  Pure Fm, i  Deep House Parade Radio. Cream jest również producentem, który wydawał dla takich labeli jak Electronic Tree, Soundteller Records, Stellar Fountain Records, Never Too Late Recordings, Massive Harmony, Evocative, BQ Recordings, Pineapple Digital, Revelation Records, 3rd Avenue, Superordinate Music,Yang, OLD SQL Recordings, czy Golden Wings Music. W grudniu był mianowany „artystą tygodnia” na Frisky Radio, a jego tracki umieszczają na swoich kompilacjach światowe tuzy nurty progressive. Popłyńcie w jego rytmie w podkaście Terminal.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud's privacy policy.
Learn more

Load content

ANTHONY SAINT dla THE SPIRIT

Anthony Saint to „Frenchman in Warsaw”, który hołduje brzmieniom deepowym, house i disco – być może znacie jego serię miksów  Let’s Groove. Tymczasem polecamy Anthony’ego w innej odsłonie: 4-ty odcinek cyklu The Spirit to podróż do etnicznych klimatów house’owych, wolniejsze tempo i  śmietanka brzmienia Afro-House, które to zdobywa coraz to większą popularność na świecie. Usłyszycie tu m.in.: Miriam Makeba feat. Paki Palmieri, Barbatuques i Moon Rocket.

By loading the content from Mixcloud, you agree to Mixcloud's privacy policy.
Learn more

Load content

Published January 13, 2020. Words by Artur Wojtczak.