5 miksów polskich DJ-ów, które pozwolą dotrwać do weekendu vol.4 | Electronic Beats Poland

5 miksów polskich DJ-ów, które pozwolą dotrwać do weekendu vol.4

Kolejna odsłona cyklu pięciu miksów, jakie polecamy na przetrwanie do weekendu to ponownie różne stylistyki, różne tonacje i ...przewaga kobiet! DJanes make the music world go round!

Words by Artur Wojtczak

VONDA7

czyli Sylwia Kubicka, która od lat mieszka w Berlinie to jedna z najbardziej utalentowanych przedstawicielek sceny elektronicznej. Pamiętacie ją zapewne z występu podczas cyklu dla TVP Kultura (we współpracy z Luzztro Records) Dobra Nocka. Sylwia stoi za art/werk Records, grała w ubiegłym miesiącu w Watergate z Sashą oraz nagrała znakomity miks dla TSUGI, przy którym doprawdy nie ustoicie w miejscu: jest w nim kilka imprezowych bangerów, trochę niewydanych tracków oraz szczególnie polecany przeze mnie autorski funky-techno edit „Music Sounds Better With You” Stardust (znajdziecie go do pobrania na soundsloudowym profilu Vonda7).

ANJA KRAFT
czyli Ania Krawczyk to osoba wielozadaniowa: grywa na imprezach klubowych, prowadzi swoją audycję w Czwórce „Noc Rezydentów”, współpracuje z Instytutem oraz zaraża świat miłością do psów. Niebawem usłyszycie ją we wrocławskim Transformatorze, częstochowskiej Rurze i stołecznym 999 – również w formule all night long.
Dziś specjalna rekomendacja: znana z mocnego grania Anja nagrała kompletnie odmienny stylistycznie podcast dla Intimate Silence – zapraszamy na ambientalno-chilloutowy seans!
ISNT
to kolejna kobieta w naszym zestawie! Znakomita artystka wciąż na fali wznoszącej: kolektyw, którego jest częścią – Oramics / Behind The Stage jest ostatnio na ustach całego świata za sprawą składanki charytatywnej, której sprzedaż wspomogła polske organizacje LGBT. Kasia zagrała w Polsce m.in. na kilku polskich festiwalach, a ostatnio w zurychskim UMBO oraz berlińskm Tresorze podczas nocy „New Faces”.

GIGEE

to kolejna Polka rezydująca w Berlinie oraz…Paryżu. Paulina Gielniewska reprezentowała kiedyś BLACSS, teraz totalnie poświęca się brzmieniom technicznym. W tym miesiącu ukazała się jej EP-ka „Reborn Pulse” dla berlińskiego labelu Katermukke. Gigee wróciła właśnie z trasy po klubach w Azji, a już 15.11. usłyszycie ją na imprezie w klubie Smolna ( wraz z Catz ‘N Dogz). Ze stylem tej didżejki zapoznajcie się za sprawą jej mikstejpu dla Feast Artists.

SINCZ
nasze polecane miksy kończy tym razem facet. Andrzej Siniarski jest jednym z najbardziej lubianych rezydentów klubu Smolna, który to klub właśnie kończy 3 lata. Huczne urodziny potrwają od 8-go do 10-go listopada w murach na Smolnej 38.
Sincz, do którego setów mogliście tańczyliście niedawno w Krakowie czy Madrycie znany jest z naprawdę porywającego grania: od house i progressive po techno. Wielokrotnie potrafił przyćmić zagraniczne gwiazdy wieczoru i z przyjemnością polecamy jego specjalny set urodzinowy. Do zobaczenia na Smolnej, której życzymy sto lat!