Electronic Beats Poland

5 MIKSÓW POLSKICH DJ-ów, KTÓRE POMOGĄ WAM PRZETRWAĆ (DO) SYLWESTRA

Zmęczeni świętami i czekacie już na tanecznego Sylwestra? A może wręcz przeciwnie – zostajecie w domu i chcecie potańczyć do dobrej muzyki w gronie przyjaciół? Mamy dla was nasza propozycję: 5 setów polskich DJ-ów, które pomogą wam przetrwać do lub samego Sylwestra!

GLASSE na Big Boat Party

Nie możemy zacząć inaczej aniżeli od przywołania wibracji wakacji! Impreza Big Boat Party ma od lat bardzo dobrą renomę i jest synonimem dobrej zabawy w formule rave & cruise. My proponujemy wideo-nagranie z setu legendy polskiej sceny – DJ-a GLASSE. Łukasz Glasser to jedna z   najbardziej znamienitych postaci polskiego clubbingu, a zwłaszcza sceny house. Był rezydentem Piekarni, współorganizatorem słynnych imprez Import! , swój styl okreslał jako „twisted-house”. Cieszy jego powrót za decki i granie w kolejnych klubach i festiwalach.

 

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

WEIKUM dla Sorted

Sebastian Weikum zalicza bardzo dobry czas! Właśnie pisaliśmy w ramach Clubland Polska o jego nowy singlu „Coffee On The Go” w słynnym labelu Glasgow Underground ( kolejny jego release tamże). Dzis posłuchajcie jego  miksu z pierwszej, październikowej imprezy z cyklu Sorted. A Sebastiana wypatrujcie w warszawskich klubach jak Luzztro czy Smolna.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

MANOID dla Instytutu

MANOID świętował niedawno rocznicę wydania swojego albumu w hamburskim labelu Hafendisko. My wspominamy jego występ z Audioriver, ale do posłuchania proponujemy najnowszy podcast (#027)  dla Instytutu. Dodajmy, że artysta jest obok Agima oraz Szymona Weissa jednym z  mózgów Instytutu Dźwięku – projektu skierowanego do początkujących producentów muzyki elektronicznej.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud's privacy policy.
Learn more

Load content

TRUANT z Wisłoujścia

I znowu reminiscencje wakacji! Tym razem eklektyczny set TRUANTA z festiwalu Wisłoujście. Tak, bardzo cenimy Patryka za umiejętność grania i w stylu klasycznego, mocnego techno i bardziej downtempowo. Cenimy go za mocne reprezentowanie kultury klubowej z jej historia, ale i przyszłością. Pozostaje przy okazji pomarzyć o powrocie projektu Autre, jaki Truant tworzy z Auerem. I jako, że Auer jest autorem absolutnego bangera „Magenta” z płyty Pezeta, to przydałby się wspólny remix właśnie projektu Autre.

 

https://soundcloud.com/truantwarsaw/truant-wisloujscie-2019-gdanskpl-9082019

TRUE.DAT dla truecast #5

Piotr Truszkowski aka  True.Dat to warszawski DJ i producent oraz  dziennikarz radiowej Czwórki.  Debiutował w labelu Solarstone’a – Molecule Recordings – nagrywał też dla  Stellar Fountain i SpekuLLa Records.

Fascynację progressive True.Dat zamienił jakiś czas temu na esencjonalną house music. Dzis polecamy wam jego własny podcast wypełniony właśnie najlepszymi brzmieniami 4/4.

 

Click on the button to load the content from hearthis.at.

Load content

Published December 26, 2019. Words by Artur Wojtczak.