Electronic Beats Poland

5 miejsc we Wrocławiu, w których warto zjeść w trakcie T-Mobile Nowych Horyzontów

Nie samą kulturą człowiekiem może żyć. Nawet w trakcie tak wyjątkowego wydarzenia jakim jest T-Mobile Nowe Horyzonty. Smutna prawda jest taka, że niestety kinowa kawiarnia nie rozpieszcza daniami, dlatego jeśli znajdziecie w swoim grafiku trochę więcej czasu warto też napełnić żołądki jakimś konkretniejszym jedzeniem. Poniżej wybraliśmy dla was nasze ulubione wrocławskie miejsca, które warto będzie odwiedzić między 3 a 13 sierpnia.

Stół Na Szwedzkiej

Twórcy każą nam cieszyć się jedzeniem i faktycznie gdy już ich potrawy trafiają na nasze stoły to jedyne uczucie jakie można odczuwać to radość. Szef kuchni lubi dawać szansę głodnym, aby poznawali nowe smaki. Czasami będzie to kangur, czasami niepopularna troć, albo kwiaty cukini. Tak czy siak Stół jest miejscem, którego nie wolno nie odwiedzić.

Troć / wodorosty / wasabi / kompozycje warzyw i owoców #fish ##seaweed #fresh #and #healthy #food #fun #like #always #at…

Posted by STÓŁ na Szwedzkiej on Freitag, 23. Juni 2017

Szajnochy 11

Nie tylko najlepsze sushi we Wrocławiu, ale podobno też jedno z najlepszych w całej Polsce. Chociaż kieszenie muszą być w wypadku Szajnochy trochę głębsze to co dostajemy w zamian jest warte każdego wydanego grosza.

11 znane jest z tego, że sami pozyskują najlepszej jakości ryby i owoce morza z holenderskiej giełdy rybnej, ale nawet patrząc na menu wegetariańskie widzimy, że chcą dogodzić gustom tym, którzy rybek tykać nie chcą.

Szajnochy 11 – próbuj tego co najlepsze

A ty? ?Na co masz dzisiaj ochotę? ?http://bit.ly/szajnochy

Posted by Szajnochy 11 on Sonntag, 16. Juli 2017

Piec na Szewskiej

Topowa pizza we Wrocławiu. I chociaż my zawsze będziemy zakochani w warszawskich Ave, Ciao a Tutti czy 2 8 to jednak jakąś pizzę ogarnąć na Dolnym Śląsku też trzeba. Dobre dodatki, cienkie ciasto no i jest krzywa co wiadomo jest wyznacznikiem czy pizze można szanować. A dodatkowo często dostaniemy wyjątkowe dania przygotowywane na weekendy jak choćby poniższe ravioli.

Dania specjalne na weekend:1. Ravioli orkiszowe z gęsią i żurawiną2. Spaghetti allo scoglio (z owocami morza)3. Pizza Burratina

Posted by Piec Na Szewskiej on Freitag, 28. Juli 2017

Przedwojenna

Nikt jeszcze nie umarł od odrobiny januszyzmu, a nóżki w galarecie, tatar i gzik zawsze są w cenie przy oglądaniu ciężkich filmów do północy. Przedwojenna to polski klasyk zakąskowy, który na szczęście nie straszy imprezowiczami w typie “Meta, Seta, Galareta” a raczej zapewnia idealnie przygotowane zakąski pod napoje wszelakie.

Pasibus

Jeden z najlepszych burgerowych trucków w Polsce, co potwierdził wygrywając dwa lata Mistrzostwa Burgerowe organizowane przez Żarcie na Kółkach. Dla tych, którzy przegapili (nieczęste niestety) przyjazdy Wrocławian do stolicy pozycja obowiązkowa jeśli chcecie się określać mianem specjalisty od dobrej buły, dobrego mięcha i dobrego jedzenia.

Dzień dobry SIERPIEŃ! 😁Dzień dobry nowy BURGER MIESIĄCA 😎Przed Wami:MORELNIAK – 100% wołowiny, rukola, domowy sos ż…

Posted by Pasibus on Dienstag, 1. August 2017

Published August 02, 2017.