Electronic Beats Poland

4 miejsca, w których warto coś zjeść w Białymstoku w trakcie Up To Date

Nie samą muzyką człowiek żyje. Sporo jej otrzymacie w ciągu najbliższych kilku dni jeśli tak jak my ruszycie na teren stadionu Jagielloni, aby po raz kolejny zobaczyć jak wygląda białostocki Up To Date.

A że mało kto bywa w Białymstoku tak po prostu postanowiliśmy wam trochę pomóc i wybrać cztery miejscówki gdzie warto coś zjeść w trakcie festiwalu. Do zobaczenia znad talerzy.

Flow Food

FANPAGE

Flow Food to ulubiona knajpa białostockich wegeuszy, a że na festiwalach wszyscy młodzi i zdrowi lubią w ciągu dnia dać swoim ciałom regenerować się dobrym jedzenie to tam pewnie spotkamy sporą ilość osób z opaskami festiwalu.  Całe jedzenie jest idealnie wegańskie, a do tego bez jakiejkolwiek chemii, cukru czy glutenu. Więc jak nie jesteście fanami ostatnich trzech rzeczy to do zobaczenia.

https://web.facebook.com/flowfood/photos/a.1391768974378986.1073741828.1391027174453166/1924758484413363/?type=3&theater

Horyzont

FANPAGE

Oprócz tego, że jedzenie jest świetne i szybko do was trafi, ale niestety najczęściej lunche są głównie z mięsem trochę ograniczają dostępność dla części głodny. Z opaską festiwalu dodatkowo otrzymacie 20 procentową zniżkę na jedzenie, więc będzie też smacznie i opłacalnie.

Bar Hermes

FANPAGE

Dobry bar mleczny jest na wagę złota. Dlatego chociaż polecamy tylko Bar Hermes to wiedźcie, że w każdym tego typu miejscu w Białymstoku dostaniecie darmowy kompot jeśli pojawicie się w nim z opaską festiwalową na ręku.

A zjecie sobie klasyczne kotlety, ziemniaki, naleśniki i wszystko co babcia gotowała wam przez lata nastoletnie. Więc fajnie.

Bułka z Masłem

FANPAGE

Bułka z Masłem to bardzo warszawska miejscówka. Mają dobre pieczywo i masło i rzeczy między bułkami i masłem. Do tego śniadania, lunche i sałatki. Dobra kawa i ogólnie klimat Vincenta czy innego Sama. A zniżka z opaskami Up To Date’a wynosi 15 procent, więc znowu się wszystko opłacac.

Published September 04, 2019.