5 kanałów o jedzeniu na Youtubie, które musicie znać - Electronic Beats Poland

5 kanałów o jedzeniu na Youtubie, które musicie znać

5 kanałów o jedzeniu na Youtubie, które musicie znać

redakcja electronic beats

Wszyscy kochamy jedzenie. Uwielbiamy oglądać Bourdaine’a, zachwycać się „Chef’s Table” i wyśmiewać z Magdy Gessler. Telewizje kuchenne zaczęły być popularne lata temu i nigdy nie straciły zainteresowania swoich fanów. Postanowiliśmy więc wybrać dla was kilka ciekawych kanałów, które pewnie nawet znacie, ale co wam szkodzi znowu je obejrzeć?

SORTEDfood

SORTEDfood jest naprawdę bardzo dobrze wyprodukowanym kanałem i chociaż zajęło nam trochę przekonanie się do ich stylu prowadzenia to mają wśród swoich video sporo interesującego kontentu. My osobiście zaczeliśmy im kibicować po obejrzeniu serii „Chefs Review Kitchen Gadgets”, w którym mogliśmy się pośmiać z idiotycznym wynalazków jakie możecie kupić w telewizyjnych sklepach. I mimo że chłopcy jest ultra pozytywni i youtube-friendly to i tak jesteśmy fanami.

Binging with Babish

Pamiętamy oglądanie Babisha na reddicie gdy chłop sam postował swoje filmiki mając marne kilkadziesiąt tysięcy subskrybentów. Teraz Amerykanin doszedł do 3 milionów 200 tysięcy i nadal rośnie w siłę gotując dla nas przepisy z filmów, seriali i animacji, które kochamy. Pomysł genialny w swojej prostocie pozwolił Babishowi stać się chyba jedną z najważniejszych w tym roku świeżych twarzy na Youtubie i twórca kanału nie zamierza poprzestawać na trzech milionach i rozwija swoją markę każdego dnia. Trudno nie uzależnić się od jego przepisów i my już nie raz z nich korzystaliśmy.

First We Feast

FWF ze swoim Hot Ones jest tworem popularnego hip-hopowego magazynu Complex. Dlatego w pierwszych odcinkach mogliśmy głównie pooglądać wywiady z hip-hopowcami. Od tego czasu kanał urósł w siłę doszedł do 4 milionów subskrybentów i teraz zmusza do jedzenie piekielnie ostrych skrzydełek takich ludzi jak Michael Cera, James Franco czy James Goldblum. I mimo że ostrość jest tutaj głównych bohaterem to kanał zawdzięcza najwięcej Seanowi Evansowi – prowadzącemu, który jest zawsze świetnie przygotowany do każdego z przeprowadzanych wywiadów.

Cooking with a Dog

Japonia jest dziwna nawet gdy idzie o robienie youtube’owych kanałów. W wypadku Cooking with a Dog myk jest prosty. Pies opowiada o tym jak macie gotować mając za podkład muzyczny muzykę Chopina. Wszystko jest bardzo proste i przyjemne i początkowo dziwne, ale po jakimś czasie zaczyna być uzależniające. Bo pies mówi wam przepis na jedzenie. Na miłość boską jak fajne to jest.

Epicurious

To co najbardziej kochamy w Epicuriousie to ich genialna seria, w której specjaliści porównują tanie pieczywo/lody/kawę z ich drogimi odpowiednikami. I chociaż nadal czekamy, aż któryś ze znawców pomyli się co do oceny jakości produktów to nadal oglądamy z zapartym tchem dowiadując się w jaki sposób ocenia się jakość ostrych sosów.