Electronic Beats Poland

5 kont na Instagramie, które musicie znać jeśli kochacie swoje monstery

Określenie “urban jungle” zyskało na świecie niesamowity rozgłos w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. Wszyscy kochają swoje roślinki, krzaczki, drzewka, owocki, warzywka z najchętniej uprawiają je we własnych domach, bo milenialsi są biedakami i kogo normalnego stać na własną działkę?

Dlatego postanowiliśmy wybrać 5 naszych ulubionych instagramów, które zapełniają nasze ekrany liśćmi, igłami i wszystkim, co żyje w doniczkach.

Houseplantclub

Jak łatwo się domyślić House Plant Club to nie jedna osoba, a raczej dziecko wielu rodziców (no dwójki). Jak przystało na zdrową rodzinę, mimo, że rodzice mają własne konta to właśnie ich pierworodny jest najbardziej doceniany.

thesill

The Sill to nie tylko Instagram, ale również sklep, który najpierw zachwyci was jakimś krzakiem a potem podstępnie kupicie 200 sadzonek podekscytowani ich widokiem. Do tego The Sill również jest blogiem, który odkrywa dla swoich fanów ciekawe krzakowe sklepy, projekty i również inne instagramy.

still_______

still_______ to instagram Janneke Luursema fotografa i fana roślin. Dlatego trudno nie wybrać jego postów jako coś wartego uwagi. Wszystko jest tutaj ładne, świetnie oświetlone a jak Janneke ma chwilę czasu to chwali się też swoimi rysunkami. Ale my głównie jaramy się sukulentami w niedzielę.

View this post on Instagram

a bit late #succulentsunday

A post shared by Janneke Luursema (@still_______) on

ihavethisthingwithurbanjungles

Brittany Gowan nie tylko robi piękne zdjęcia, ale namawia też swoich fanów do używania roślinności jako pomocnika do czyszczenia umysłu. Jej #PauseWithPlants to mini projekt, na pograniczu medytacji, który pozwoli wam trochę wypocząć od zgiełku świata zewnętrznego.

warsawjungle

Nie mogło zabraknąć polskiej reprezentacji. Beata i Romek są nie tylko doceniani w polskim internecie, ale też zostali zauważeni m.in. przez wcześniej wspomniany The Sill. Jest tutaj wszystko ładne. Białe ściany, zielone rośliny, maci, świat i ludzie.

Published February 20, 2019.