Electronic Beats Poland

5 dokumentów, które powinien znać każdy gamer

Kochamy gry. A że jesteśmy bardzo słabymi graczami i mamy dość dostawania po dupsku w Apex Legends, postanowiliśmy trochę odsapnąć od grania i dać sobie szansę dowiedzieć się więcej o świecie, który kochamy. Poniżej wybraliśmy pięć wyjątkowych filmów, które jeśli jesteście zainteresowani gamingiem znać musicie.

King of Kong: A Fistful of Quarters

“King of Kong” jest tak szalone i irracjonalne, że trudno uwierzyć, że jest prawdziwe. Mamy tutaj gościa, który ma marzenie o byciu mistrzem. Starego króla gry, który nie zawaha się użyć podstępu i przekupstwa, aby powstrzymać swojego przeciwnika. Tysiące fanów i prawdziwa walka Dawida z Goliatem świata arcade.

Obejrzyjcie na Amazonie.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Indie Game: The Movie

Teraz świat indyczych gier jest czymś oczywistym. Co drugi hit na Twitchu jest indie. Co roku zachwycamy się nad kolejnym wyjątkowym projektem stworzonym przez grupę zapaleńców albo jednego dziwaka. Ale w 2012 roku dla przeciętnego gracza nadal był to obcy pomysł, że gra mogłaby być robiona przez małych twórców i przy okazji być gigantycznym sprzedażowym hitem. W tym dokumencie patrzymy na twórców genialnych tytułów “Super Meat Boy”, “Fez” i “Braid” jak tworzyli swoje tytuły. I jak wiele ich to kosztowało.

 

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Free To Play

“FTP” pokazuje nam drogę 3 graczy z całego świata, którzy zmierzają do organizowanych przez Valve zawodów w Dotę 2. Ich przygotowania, nadzieję i strach przed porażką pokazują, że świat e-sportu to nie jest po prostu zajawka dla dzieciaków, którzy nie traktują tego poważnie. Mamy przed sobą zapalonych zawodników skupionych na swoich marzeniach, którzy poświęcają im każdą sekundę swojego czasu.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Atari: Game Over

Oto historia jak jedna, legendarnie zła, gra zniszczyła jedną z największych growych firm w historii. E.T. jest tytułem, który zapewne śni się ludziom po nocach. Dzieciakom z tamtych czasów jako najgorszy prezent gwiazdkowy, szefom Atari jako cartridge, który kosztował ich miliony dolarów.

 

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Second Skin

“Druga Skóra” pokazuje nam popularność giery typu MMORPG. Tych tytułów, przy których gracze umieją spędzać 20 godzin dziennie podporządkowując im swoje życia. “Second Skin” stara się przyjrzeć graczom i tym jak “WOW” i tego typu tytuły wpłynęły na ich życie.

https://www.youtube.com/watch?v=RPOxuOCGi9I

Published August 10, 2019.