Electronic Beats Poland

5 Food trucków, które musicie… zobaczyć

Już 27 i 28 sierpnia pod PGE Narodowym odbędzie się kolejna odsłona Żarcia na Kółkach, na której będziemy mogli napełnić brzuchy jedzeniem z niemalże 80 food trucków i wziąć udział w głosowaniu na food truckowego króla burgerów. Zanim jednak przyjdzie weekend i przekonamy się gdzie jedzenie jest świetne, a gdzie po prostu dobre chcieliśmy wam pokazać to na co najpierw zwraca się uwagę w szamochodach – na ich wygląd.
W związku z tym postanowiliśmy wybrać nie najsmaczniejsze (chociaż oczywiście pyszne), ale… najładniejsze wozy z jedzeniem, które będą nas karmić za kilka dni.

1. BRUNO

Swój debiut w Warszawie mieli rok temu. Ramen prosto z Wrocławia przygotowywany i podawany w… autobusie. Poza tym, że zachwycają jedzeniem są jednym z samochodów, o których nie da się zapomnieć. Mieszkańcy Dolnego Śląska mają wiele szczęścia, bo Bruno niezbyt często pojawia się w innych miastach Polski. Jazda przegubowym autobusem przez nasz kraj nie należy do najłatwiejszych. Dlatego radujmy się, że 27 i 28 sierpnia będziemy mogli nacieszyć nasze oczy.

2. PARIS MINUIT

Citroen HY to jeden z najładniejszych samochodów w historii. Dlatego nie mogło go zabraknąć na liście najpiękniejszych polskich food trucków. Twórcy naleśnikarni na kółkach postanowili wyciągnąć najwięcej z naturalnej wyjątkowości swojego samochodu i postawili na prostotę. I mieli rację!

3. PURA VIDA

Pura Vida jest przeciwieństwem poprzedniczki. Tutaj rysunków na samochodzie jest dużo, z boków wystają lody, a na bocznej szybie Marilyn Monroe przytrzymuje podnoszoną przez wiatr sukienkę. Wszystko to jednak idealnie podkreśla wdzięk Ice Dream Linera.

4. CUSTOM PIZZA TRUCK

Poważnie… spójrzcie na zdjęcie i powiedzcie nam, jak Custom mógłby nie znaleźć się wśród najlepiej wyglądających food trucków, nie tylko tego zjazdu, ale w ogóle w Polsce? W środku znajduje się najprawdziwszy piec, a całość jest przeszklona i pozwala nam oglądać jak powstaje nasze jedzenie.  Nie musimy dodawać, że jest pyszne.

5.TUK TUK

Tuk Tuk postanowił się powiększyć i wynieść się z tuk tuka do samochodu, który nie tylko przyspieszył ich wydawkę, ale dodał im kilku punktów do stylu. Pyszne azjatyckie jedzenie, w ładnej oprawie i kolorystyce, z prostymi motywami gdy klapa jest zamknięta i food truck z powrotem zamienia się w po prostu furę.

Published April 13, 2016.