Electronic Beats Poland

5 burgerowych food-trucków, które musicie odwiedzić, zanim będzie za późno

Sezon food-truckowy chyli się ku końcowi i wiemy, że wszystkich was to smuci. Ale… zamiast narzekać, że niedługo będzie zimno i niefajnie bierzcie się w garść i ruszajcie na miasto w poszukiwaniu żarłowozów, bo trzeba korzystać z każdej uciekającej nam jedzeniowej chwili. 18 i 19 sierpnia tego roku byliśmy sędziami 5.Mistrzostw Burgerowych i po zjedzeniu 20 burgerów w 30 godzin postanowiliśmy wybrać dla was 5 miejscówek, które musicie spróbować gdy tylko będziecie mieć okazję.

 

A okazja będzie już 20 października, bo właśnie wtedy Żarcie na Kółkach będzie miało imprezę zamykającą foodtruckowy sezon 2018

 

Kill Grill

Obecność Kill Grilla nie powinna chyba dziwić nikogo. W końcu Kill Grill 3-krotnie był Mistrzem Burgerowym w ciągu ostatnich lat, a w tym roku zdobył miejsce drugie. I zasłużenie bo nie ma w Warszawie miejsc, które miałyby lepsze sosy od tego szamochodu. Japan z azjatyckimi smakami to dla nas numer jeden, ale wyjątkowy burger z rybą, sosem z fenkuła i milionem dodatków, który podali na tegorocznych zawodach śnił nam się przez wiele nocy.

Burger Na Kółkach

BNK to miejsce z jedzeniem na najrówniejszym poziomie w mieście. Nigdy jeszcze nie spotkaliśmy się ze słabym kawałem mięsa, średnio przygotowanym daniem czy nie jarającym nas nowym przysmakiem. Założyciele miejsca pracują nad nowymi daniami co roku i starają się rozwijać nowe pomysły dając wygłodniałym biedakom powody do narzekania… z przejedzenia.

Buła i Spóła

Trzeci raz w karierze Buła i Spóła trafiła na podium najlepszych burgerowni na kółkach w mieście i zdecydowanie zasłużenie. Jak co roku twórcy przygotowali wspaniałego burgera i za co ich kochamy najbardziej – użyli w nim mirabelek. Właśnie korzystanie z ogólnodostępnych owoców i warzyw i podejmowanie ryzyka jeśli chodzi o nowe smaki powoduje, że panowie karmią nas od wielu lat niesamowicie dobrze.

Frodo Burger

Frodo Burger nie tylko dobrze wygląda na zewnątrz, ale co najważniejsze dobrze smakuje. Dla nas osobiście powodem, żeby wyjątkowo docenić Frodo jest fakt, że mają prawdziwą ofertę wegetariańskich opcji zamiast klasycznej smutnej jednej buły robionej bo w sumie rynek tak nakazuje. Oczywiście fakt, że robią dobre wege burgery nie umniejsza jakości ich mięsa i jeśli będziecie mieć kiedykolwiek okazję spróbujcie obu opcji.

Wehikuł Smaku

Wehikuł Smaku dał naprawdę radę w tegorocznych mistrzostwach dodając wspaniałe grzyby do swojego dania. Chociaż było tam dużo smaku i dla niektórych mógłby być za ciężki ten burger zachwycił nas i pozytywnie zaskoczył.

Plan na jutro: 11:45-15:00 Annopol 20. 18:00-23:00 Muzeum Lniarstwa w Żyrardowie. Będziemy na Was czekali. Do zobaczenia🤟

Gepostet von Wehikuł Smaku Food Truck am Donnerstag, 30. August 2018

Published September 05, 2018.