Electronic Beats Poland

4 powody, dla których warto dzisiaj pójść do poznańskiej Tamy

Nic nas tak nie cieszy jak możliwość wspierania nowych i wyjątkowych miejsc. Takim na pewno jest Tama, postanowiliśmy więc przypomnieć wam dlaczego warto pojawić się w tej miejscu w ten weekend gdy będzie ona otwierała swoje podwoje w nowej przestrzeni witając nas wyjątkową muzyką. A że powody tak naprawdę mogą być tylko muzyczne przygotowaliśmy małą listę tych utworów, które chcemy usłyszeć przez najbliższe 48 godzin w PZN.

Click on the button to load the content from goingapp.pl.

Load content

Vril – Torus XXXII

Gdy pierwszego dnia Vril przejmie stery za djką Tamy możemy się spodziewać, że otrzymamy raczej całkiem nowy live, który pozwoli nam skupić się na muzyce a nie na oczekiwaniach. Warto jednak przybliżyć sobie track, który zwrócił uwagę słuchaczy kilka lat temu i pozwolił Vrilowi rozłożyć skrzydła.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Aquarius Heaven – Can’t Buy Love

Słoneczny house bez granic pełen karaibskiego feelingu. Występował w Panorama Bar, Rex, Space czy też Watergate. A jego muzyka na chwilę przyciągnie z powrotem lato do naszego kraju.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Vril – Synthetic Suite

4 na 4 w najlepszym wydaniu.

https://www.youtube.com/watch?v=htynwR6bZvg

Aquarius Heaven feat. dOP – Nasty Boys

Wszyscy kochamy występy na żywo dOP. Każdy słyszał legendy o tych panach, a w połączeniu z gościem drugiego dnia otwarcia Tamy może być pewni że otrzymujemy coś wyjątkowego. I tak samo będzie gdy Aquarius Heaven pojawi się w sobotę w Poznaniu.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Published September 15, 2017.