Electronic Beats Poland

3 kanały na Twitchu, które uwielbiamy

3 kanały na Twitchu, które uwielbiamy

red. eb

Twitch to fajna sprawa jeśli tak jak my macie czasami sporo czasu do zabicia w trakcie szukania wspaniałych niusów na temat świata gier, muzyki i filmu. Postanowiliśmy wybrać trzy kanały, które osobiście kochamy i które oglądamy przy każdej możliwej okazji.

SovietWomble

Click on the button to load the content from player.twitch.tv.

Load content

Oglądaj użytkownika SovietWomble na żywo na www.twitch.tv

Sovieta poznaliśmy dzięki jego filmikom na youtubie i mimo, że często streamerzy w nieograniczonej formie stają się przeraźliwie nudni tak Soviet jest nie tylko wyjątkowo miłym gościem, ale też ma ciekawy wybór gier i dobry głos, którego miło się słucha gry sobie gra w gry.
Do tego obejrzeć go na twitchu możemy codziennie często dwa razy dziennie, więc możecie czuć się pewnie, że chłop was nie zostawi samotnych pragnących popatrzeć trochę w ekran jego komputera.

PayMoneyWubby

Click on the button to load the content from player.twitch.tv.

Load content

Oglądaj STARTING AT 5:30 SCUM with Subs – Private lobby to play with subs od użytkownika PaymoneyWubby na www.twitch.tv

Kanał tak różny od poprzedniego jak to możliwe. Wubby jest niepoprawny w swoich żartach głośny i chętnie śmieje się sam z siebie, swoich włosów, twarzy, wagi i ogólnie wszystkiego co tworzy jego osobę. Podobnie jak w wypadku Sovieta zwróciliśmy na niego uwagę po nagraniach z Youtube’a gdzie nakręcił świetny filmik na temat tego czym jest Musical.ly

CyanidePlaysGames

Click on the button to load the content from player.twitch.tv.

Load content

Oglądaj Detroit: Become Human | New mic + PS$ = good times od użytkownika CyanidePlaysGames na www.twitch.tv

Dla wielu Cyanide to po prostu kolega wcześniej wymienionego Sovieta, ale jego solowe nagrania i wybór gier bardzo różni się od tego co robi najbardziej znany członek ZF Clan. Cyanide często wybiera o wiele bardziej złożone i skomplikowane gry, które w połączeniu z jego dużą nerwowością dają nam opłakane, ale komiczne skutki.

Published September 12, 2018.