3 kanały na Twitchu, które uwielbiamy | Electronic Beats Poland

3 kanały na Twitchu, które uwielbiamy

3 kanały na Twitchu, które uwielbiamy

red. eb

Twitch to fajna sprawa jeśli tak jak my macie czasami sporo czasu do zabicia w trakcie szukania wspaniałych niusów na temat świata gier, muzyki i filmu. Postanowiliśmy wybrać trzy kanały, które osobiście kochamy i które oglądamy przy każdej możliwej okazji.

SovietWomble

Oglądaj użytkownika SovietWomble na żywo na www.twitch.tv

Sovieta poznaliśmy dzięki jego filmikom na youtubie i mimo, że często streamerzy w nieograniczonej formie stają się przeraźliwie nudni tak Soviet jest nie tylko wyjątkowo miłym gościem, ale też ma ciekawy wybór gier i dobry głos, którego miło się słucha gry sobie gra w gry.
Do tego obejrzeć go na twitchu możemy codziennie często dwa razy dziennie, więc możecie czuć się pewnie, że chłop was nie zostawi samotnych pragnących popatrzeć trochę w ekran jego komputera.

PayMoneyWubby

Oglądaj STARTING AT 5:30 SCUM with Subs – Private lobby to play with subs od użytkownika PaymoneyWubby na www.twitch.tv

Kanał tak różny od poprzedniego jak to możliwe. Wubby jest niepoprawny w swoich żartach głośny i chętnie śmieje się sam z siebie, swoich włosów, twarzy, wagi i ogólnie wszystkiego co tworzy jego osobę. Podobnie jak w wypadku Sovieta zwróciliśmy na niego uwagę po nagraniach z Youtube’a gdzie nakręcił świetny filmik na temat tego czym jest Musical.ly

CyanidePlaysGames

Oglądaj Detroit: Become Human | New mic + PS$ = good times od użytkownika CyanidePlaysGames na www.twitch.tv

Dla wielu Cyanide to po prostu kolega wcześniej wymienionego Sovieta, ale jego solowe nagrania i wybór gier bardzo różni się od tego co robi najbardziej znany członek ZF Clan. Cyanide często wybiera o wiele bardziej złożone i skomplikowane gry, które w połączeniu z jego dużą nerwowością dają nam opłakane, ale komiczne skutki.