Electronic Beats Poland

10 najciekawszych marek na HUSH według Harel

Przedstawiam dziesięć marek, być może mniej znanych szerszej publiczności, a z pewnością wartych uwagi. Podczas targów HUSH WARSAW będzie można na żywo zobaczyć, dotknąć, przymierzyć i dowiedzieć się, co i jak. Warto – a nuż znajdziemy wymarzony świąteczny prezent, jeśli nie dla kogoś, to dla siebie?

 

Od red.:

Więcej od Harel o modzie przeczytacie na jej blogu TUTAJ. Możecie też ją znaleźć na INSTAGRAMIE.

Przywara Strzałka

Wszystko zostaje w rodzinie – to znane powiedzenie idealnie pasuje do definicji marki Przywara Strzałka. Założycielka otwarcie przyznaje, że największą inspiracją i motywacją do stworzenia własnej marki był jej dziadek – kaletnik. Obecnie, Monika kontynuuje rodzinne rzemiosło i tworzy przepiękne torebki oraz skórzane dodatki.

Beautiful @oliwia_bugala wearing our satchel bag 😍Thanks for choosing us 😘 #regram #przywarastrzalka #lessismore #leatherbag

Gepostet von Przywara Strzałka am Mittwoch, 11. Oktober 2017

Wenska Leather Goods

Kolejna cudowna marka, która specjalizuje się w skórzanych wyrobach – głównie torebkach i paskach. “Jakość, trwałość, autentyczność” – to motto przyświecające filozofii Wenska, dowodzonej przez Alicję Sajewicz. Materiały pochodzą z najlepszych polskich garbarni, a jakość wykonania pozwala na wieloletnie użytkowanie.

Uwielbiamy ją całym sercem i właściwie się z nią nie rozstajemy – Anna, uszyta z pięknej i mocnej skóry z polskiej garbarni, wykończona miękkim zamszem. Nasza torebka na lata.

Gepostet von Wenska am Donnerstag, 9. November 2017

Hajde

Click on the button to load the content from goingapp.pl.

Load content

Plecaki, nerki, portfele czy torby – to wszystko znajdziesz w sklepie Hajde. Marka, która od kilku lat konsekwentnie idzie wyznaczoną przez siebie ścieżką. Projektują i tworzą w zgodzie z naturą – wykorzystują takie materiały jak len, konopie, bawełna czy drewno. Inspirują się podróżami, czego efektem są takie kolekcje jak nepalska, indonezyjska czy szkocka.

Pun Jewellery

Delikatny, nienaganny styl, jaki prezentuje biżuteria Pun to jeden z największych atutów tej marki. Rodzinne tradycje, rzemieślnicze podejście i poszanowanie zarówno dla wysokiej jakości materiałów, jak i dla pięknego wyglądu. Takie połączenia lubimy najbardziej.

Gepostet von Pun am Dienstag, 22. November 2016

Mima Mima

Za oknem już pierwsze mrozy, temperatura znacznie spadła i zdecydowanie zachęca do cieplejszego ubioru. Z pomocą przychodzi marka Mima Mima, która oferuje przepiękne i przyjemnie ogrzewające futrzane ubrania. Oprócz tego, możemy zaopatrzyć się w akcesoria, między innymi plecaki i szale.

https://www.facebook.com/MIMAMIMApl/photos/rpp.1005413512937160/1061822557296255/?type=3&theater

Nubee

Łódzka marka, która na przestrzeni ostatnich lat wypracowała unikatowy i niezwykle kobiecy styl. Sami o sobie mówią, że “świat Nubee buduje relacje rodzinne, kobiece i koleżeńskie”. Przestrzegają zasad fair trade, skutecznie kontrolują cały proces powstawania ubrań, tym samym przedstawiając niezwykle solidną i świadomą markę.

❄️Szary, ciepły z okrągłym Pomponem✔️ https://goo.gl/tGcc8z

Gepostet von Nubee am Montag, 27. November 2017

Roma Yanota

Naturalność, prostota i szyk – tymi trzema hasłami opisuje swoją markę Roma Janota. Najważniejsze jest dla niej to, żeby nie iść z prądem, a stawać w opozycji do sezonowych, przemijających trendów. W zamian otrzymujemy połączenie szykownej elegancji i sportowego luzu. Nowoczesność z poszanowaniem dla tradycji!

Płaszcz z szarej alpaki dostępny w zakładce sklep na romayanota.com oraz stacjonarnie na ul. Rydygiera 8/6c w Warszawie 🌸💞🌸💞🌸💞🌸💞🌸💞🌸💞🌸💞🌸💞🌸💞🌸💞🌸💞➡️ http://romayanota.com/pl/sklep/zima/no-12Ph. Maksym Rudnik

Gepostet von Roma Yanota am Dienstag, 28. November 2017

Koi Cosmetics

Click on the button to load the content from goingapp.pl.

Load content

To kolejny pokaz siły kobiet – kosmetyczna marka, która najbardziej ceni sobie naturalność i zdrowie. Rodzinna firma, prowadzona przez matkę i córkę – Renatę i Martynę Kozłowskie. Staranność w doborze odpowiednich składników, długotrwałe testy i finalny efekt, jakim jest dopracowany do perfekcji kosmetyk.

Piel

W naszym zestawieniu dominują rodzinne biznesy – szczere i wynikające z pasji. Dwa pierwiastki – córka z artystyczną duszą i ojciec inżynier – których współpraca daje zachwycające efekty. Piel to piękne skórzane torby, plecaki, a także inne akcesoria.

Najbardziej delikatne, urocze i kobiece projekty jakie powstały w Piel <3Subtelna oprawa – jak ich szronienie…

Gepostet von PIEL am Mittwoch, 22. November 2017

Moxos

Marka założona w 2012 roku przez absolwentkę łódzkiej ASP, Małgorzatę Knopik-Skibińską, to przede wszystkim fantastyczne płaszcze. Ciekawe wzornictwo, odważne kroje oraz co najważniejsze – uniwersalność.

Published November 28, 2017.