Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Targi Mustache Yard Sale w Katowicach!

07-08 maja
Międzynarodowe Centrum Konkresowe, Katowice

Źródło: www.mustache.pl

Wejście: Darmowe
Data: 7-8 maja
Godziny otwarcia: 11:00 - 19:00
Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
Plac Sławika i Antalla 1

 

Po 8 latach i 17 edycjach - targi mody niezależnej Mustache Yard Sale już po raz drugi wyruszają w Polskę i tak jak w roku ubiegłym Mustache Yard Sale Tour zacznie się w Katowicach. W ciągu dwóch dni – 7 i 8 maja – przestrzeń MCK wypełnią najciekawsi i najbardziej kreatywni polscy projektanci mody i designu. Wybierać będzie można w ofercie ponad 200 wystawców, którzy oferować będą tysiące unikatowych produktów.

 

Koncepcja targów zakłada podział na cztery strefy: modową, modową dziecięcą, designu oraz strefę gastronomiczną. Strefa mody dziecięcej poszerzona o strefę zabaw dla dzieci rośnie z każdą edycją targów, co obrazuje widoczny trend wzrostu zainteresowania modą dziecięcą. Rodzice wydają coraz więcej na modę dziecięcą, młode mamy modnie stylizują swoje dzieci, a samo obcowanie z modą stało się elementem spędzania wolnego czasu. W strefie dziecięcej rodzice mogą pozostawić dzieci z animatorami a sami oddać się szaleństwu zakupów, będzie ona czynna w godzinach trwania targów.

 

Targi Mustache Yard Sale to festiwal dobrej zabawy, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie zarówno jeśli chce zrobić zakupy, spędzić czas z dzieckiem, skosztować najlepszego streetfoodu czy odpocząć przy drinku Jamesa Bonda serwowanym przez Martini a wszystko przy muzyce na żywo serwowanej przez najlepszych DJów. Tradycyjnie, w targową sobotę wszyscy uczestnicy bawić się będą na legendarnym after party w klubie Królewstwo.