Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Znamy kolejne gwiazdy tegorocznego SnowFestu

10 stycznia 2017

Do line-upu jedynego zimowego festiwalu w Polsce dołączyły dwie prawdziwe legendy sceny – mistrz dnb Nu:Tone i król breaków A. Skillz, który wystąpi na scenie T-Mobile Electronic Beats.

Poznaliśmy również kolejną dawkę polskich reprezentantów. Obok klasyków z zagranicy usłyszymy m.in. Novikę z Lexem, Jógę, czy Rosalie.

 

Nadal możecie załapać się na zniżkowe bilety przygotowane przez organizatorów razem z T-Mobile, których cena wynosi jedyne 70 zł.

 

Każdy wie, że w lecie zza każdego rogu wystaje kolejne wielkie festiwalowe wydarzenie, ale gdy za oknem prószy śnieg, a my podskakujemy nerwowo w miejscu, aby rozgrzać zziębnięte mięśnie, to nikt nie myśli o tym, że przecież możemy się rozgrzewać skacząc do dobrej muzyki.

 

SnowFest to oczywiście nie tylko muzyka, ale również zawody, których formuła została całkowicie zrewolucjonizowana. Na szczycie skoczni Skalite staną drużyny narodowe, składające się z trzech zawodników. Sportowcy wystartują ramię w ramię z trzech najazdów, aby spotkać się na potężnym obiekcie śnieżnym, gdzie zmierzą się równolegle z trzema przeszkodami – potężną skocznią Big Air, brawurową kompozycją Raili oraz pięciometrowym Quarter Pipem. Poza pierwszymi drużynowymi mistrzostwami Air Strike - czekają Was także indywidualne zawody Big Air.

Może Cię zainteresować...

28.03.2017

Nowa piosenka od Syd jest online

„Treading Water” została wyprodukowana przez Steve’a Lacy’ego i Ronala „Flipa” Colsona, ale uważni słuchacze zauważyli, że instrumental w utworze brzmi tak samo, jak ten w...
13.03.2017

The KLF. Znamy się ze słyszenia. 

„Mam nadzieję, że 23.08.2017 to nie data początku apokalipsy” - napisał mi żartem Rafał Iwański, kiedy zapraszałem go do udziału w tym tekście. Tego dnia powrócić ma The KLF, zespół...