Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Z T-Mobile Audioriver będzie tańsze

17 lutego 2017

Mimo, że dzisiaj przyszedł moment podwyżki cen karnetów na płocki festiwal, to mamy dobrą informację dla tych, którzy spóźnili się z zakupami. T-Mobile przygotowało dla Was zniżkę, dzięki której 2 i 3 dniowe karnety kupicie z bonusem 30 PLN, dając Wam tym samym szansę zdobycia karnetów po starej cenie.

 

Aby zdobyć zniżkę wystarczy wysłać bezpłatny SMS pod numer 80557 o treści Audioriver. W odpowiedzi otrzymacie kod, który potem będziecie mogli wykorzystać na http://audioriver.ebilet.pl.

 

Ilość kodów jest ograniczona dlatego spieszcie się i korzystajcie, abyśmy w lipcu mogli się spotkać razem z Moodymannem i Robertem Hoodem pod sceną T-Mobile Electronic Beats.

 

Regulamin i zasady promocji znajdziecie TUTAJ.

 

12 edycja festiwalu odbędzie się między 28 a 30 lipca w Płocku. Dotychczas ogłoszeni artyści to: Solomun, Alix Perez, Metrik, Keeno, Artefakt live, Ben UFO, Boys Noize, KiNK live, London Elektricity Big Band live, Maduk, Planetary Assault Systems live, The Erised.

Może Cię zainteresować...

28.03.2017

Nowa piosenka od Syd jest online

„Treading Water” została wyprodukowana przez Steve’a Lacy’ego i Ronala „Flipa” Colsona, ale uważni słuchacze zauważyli, że instrumental w utworze brzmi tak samo, jak ten w...
13.03.2017

The KLF. Znamy się ze słyszenia. 

„Mam nadzieję, że 23.08.2017 to nie data początku apokalipsy” - napisał mi żartem Rafał Iwański, kiedy zapraszałem go do udziału w tym tekście. Tego dnia powrócić ma The KLF, zespół...