Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Wielki powrót T-Mobile Electronic Beats

26 kwietnia 2016

Źródło: www.electronicbeats.pl

Projekt T-Mobile Electronic Beats hucznie wkroczył do Polski!


 Electronicbeats.pl to unikalna przestrzeń w sieci, dedykowana wszystkim, którzy chętnie czerpią inspiracje ze świata, interesują się muzyką, nowymi technologiami, sztuką, a także najnowszymi trendami. W ramach projektu EB stworzono także telewizję internetową, dostępną całą dobę. Ważnym elementem będą także tegoroczne festiwale Audioriver, OFF i Up To Date, na których pojawią się  sceny Electronic Beats.

 

Czym jest Electronic Beats?

Źródło: www.electronicbeats.pl

Źródło: www.electronicbeats.pl

Electronic Beats to międzynarodowa platforma lifestylowa, wokół której gromadzą się społeczności młodych i otwartych ludzi. Pod szyldem EB odbywają się m.in. cykliczne wydarzenia muzyczne i kulturalne, jak również liczne projekty związane z promocją wyjątkowych twórców i wydarzeń w całej Europie, wśród których znajdują się wystawy i niecodzienne inicjatywy (np. New Order w Berlinie czy Floating Sound w Budapeszcie).


Electronic Beats teraz jeszcze bardziej na żywo…

 

T-Mobile, zwracając się bezpośrednio do młodych ludzi, jeszcze mocniej angażuje się w działalność festiwalową. W 2016 roku sceny Electronic Beats zagoszczą na popularnych polskich festiwalach – w tym OFF Festival, Audioriver oraz Up To Date. Obecność T-Mobile Electronic Beats to nie tylko dedykowane sceny. Dzięki strefom chillout uczestnicy festiwali będą mogli odpocząć w dedykowanej przestrzeni, naładować telefon, czy porozmawiać z bliskimi w wyciszonym miejscu. Na bywalców festiwali czekają też konkursy, gadżety oraz specjalne aktywacje.

 

Dla tych miłośników dobrych brzmień, którym nie uda się uczestniczyć w letnich wydarzeniach, T-Mobile Electronic Beats zapewni najwyższej jakości transmisję na żywo z wybranych koncertów, wywiady z artystami i relacje - także te zakulisowe.
 

Jeszcze więcej atrakcji w przestrzeni miejskiej

Źródło: www.electronicbeats.pl

Źródło: www.electronicbeats.pl

Już teraz festiwalowy klimat można poczuć w Warszawie, odwiedzając specjalne studio T-Mobile Electronic Beats w galerii handlowej Złote Tarasy, w którym będzie można zdobyć gadżety sygnowane logiem Electronic Beats i uczestniczyć w organizowanych przez partnera – 4Fun TV – specjalnych akcjach i aktywacjach skupionych wokół muzyki, sztuki miejskiej i mody. W wakacje studio pojawi się także nad Wisłą.

 

Program Electronic Beats to platforma dialogu z młodym i dynamicznym pokoleniem, chcącym wpływać na otaczającą ich rzeczywistość. To właśnie dla tych wyjątkowych młodych ludzi tworzymy największy program muzyczny w Polsce!

Może Cię zainteresować...

18.01.2017

Tidal pozwoli nam edytować utwory

„Track Edit” to nowa rzecz, która pojawiła się w Tidalu – słuchacze mogą przyspieszać i zwalniać utwory przy okazji zmieniając ich długość.   Jak zauważa Pitchfork, aby...
28.09.2016

Internet nie zapomina! Portale newsowe

Jeśli kogoś śmieszy żart o tym, jak Chuck Norris zapamiętał cały internet, to musi wiedzieć, że około 1995 roku, kiedy startowała w Polsce sieć WWW, naprawdę było to możliwe. Polskich...