Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Sevdaliza jest wszystkim czym chcesz w nowym teledysku

15 lutego 2017

youtube.com

„Amandine Insensible” to najnowszy singiel, który promuje nadchodzący album wokalistki.

 

„Historia Amandine skupia się na koncepcie ‘tożsamości’ we współczesnym szybko zmieniającym się w świecie (…)” Pisze o piosence i teledysku artystka. „Amandine jest wszystkim czym chcesz aby była. Jest ekstrakcją typowego życia, reprezentuje świat, w którym jesteśmy tak uniwersalni, że zatraciliśmy w nim wszystkie emocje. Co dziwne to powoduje, że czujemy się niekomfortowo. Jej życie odbywa się w nieskończonej pustej przestrzeni, którą czasami wypełniają obiekty, które reprezentują różne płaszczyzny codziennego cyklu życia. Dostęp do informacji spowodował powstanie uniwersalnego języka, w którym komercyne brandy odgrywają kluczową rolę”

 

Płyta zatytułowana „ISON” ma trafić do nas jeszcze w tym roku.

 

Może Cię zainteresować...

23.02.2017

WYWIAD: Sigha o nowym albumie

James Shaw aka Sigha jest jedną z kluczowych postaci nowo odrodzonej sceny techno w UK. Zadebiutował nakładem kojarzonego z brzmieniem dubstep/bass Hotflush, ale od samego początku jego sound...