Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Odjazdy zza sceny

04 kwietnia 2016

http://i.giphy.com/Vthf5Jpm7nH6E.gif

Pewien czas temu pracownica PR kilku najbardziej znanych didżejów wzięła udział w zabawie "Ask Me Aything" serwisu Reddedit, zdradzając największe tajemnice swojej branży. Sprawdziliśmy, co powiedziała, poszperaliśmy w innych wywiadach, et voile'a! Czy życie didżeja to sex, drugs & rock'n'roll? Zdziwicie się.

http://i.giphy.com/Vthf5Jpm7nH6E.gif

http://i.giphy.com/Vthf5Jpm7nH6E.gif

Miłość na backstage'u

Markus Schulz jest ponoć największym lovelasem pośród didżejów. Zawsze na backstage zaprasza groupies. Ale przecież ma żonę, prawda? Markus Schulz i jego żona żyją w dość otwartym związku, więc nie ma problemu. Są razem 25 lat, wygląda na to, że chyba wszystko działa. 

Ludzie na backstage'u

Ludzie z otoczenia Skrillexa przyznają, że jest to niezwykle miły człowiek, a słowo "skromny" pada w co drugim zdaniu. Umiarkowany w paleniu i piciu nie daje zbyt wielu możliwości do przyłapania go na czymś niegrzecznym. Coś zupełnie przeciwnego mówi się o Afrojacku, który potrafi ponoć wyrzucić z backstage parę osób albo po prostu wszystkich, których obecność mu przeszkadza. Utrzymywał bliższe relacje z Paris Hilton, która miała go ponoć nauczyć bycia gwiazdą. 

Backstage a używki

Kokaina, trawka, ecsasy i ketamina - to standardowy zestaw didżejów i raversów od zarania dziejów. Czasem są to grzybki halucynogenne. Są didżeje, którzy nie stronią od używek, na forach EDM-owych ludzie dzielą się wspomnieniami palącego trawkę DVBBS'a, Audiena. Piszą, że Rusko zwykł ponoć brać tzw. wszystko, Pretty Lights - kokainę. Wspomniana wyżej pracownica PR przytoczyła opowieść o Hardwellu, który będąc prawdopodobnie na kwasie, po backstage'u chodził z miotłą jakby to była jego dziewczyna, pozowali razem nawet do zdjęć.

Straight edge na backstage

Ale większość producentów, didżejów, a ostatnio także raversów prowadzi straight edge'owy tryb życia. Armin van Buuren opowiada, że przed swoimi wielogodzinnymi setami ładuje się dobrym snem i kawą. Steve Aoki nie bierze żadnych narkotyków i nie pije (w jednym z wywiadów przyznał, że po używkach naprawdę trudno było by mu coś zagrać). Afrojack, Kaskade, Sebastian Ingrosso czy Flosstradamus i wielu innych didżejów powtarza, że narkotyki kojarzone z rave'ami nie mają nic wspólnego ze sceną EDM.

Alkohol za sceną

W riderach artystów pojawiają się zwykle wszystkie nazwy alkoholi świata. DJ Chuckie życzy sobie zawsze czterech butelek szampana Ace of Spades i Grey Goose, DJ Pauly D prosi zwykle o szampana do "oblania publiczności". 

Źródło: http://bit.ly/1U1kXb6

Źródło: http://bit.ly/1U1kXb6

Samochody i samoloty

Afrojack życzy sobie być dowożonym na miejsce imprezy Bugatti Veyronem albo Spyderem. Wśród innych pożądanych przez didżejów samochodów są Escalade, Mercedesy Benz. Afrojack ma też ponoć swój własny samolot - ponoć, bo mówi się, że płaci tylko za możliwość umieszczenia swojego logo na maszynie.

Źródło: http://bit.ly/1XDYcZR

Źródło: http://bit.ly/1XDYcZR

Bielizna!

Z być może mniej wymagających, ale osobliwych życzeń: Moby, Steve Aoki i DJ Craze chcą mieć na backstage'u bieliznę na zmianę. Może się to wydawać dziwaczne, ale wyobraźcie sobie parę godzin grania w gorącym klubie, z którego trzeba się natychmiast transportować na lotnisko. Życie w trasie i życie nocne jest trudne - każdy sobie ułatwia je jak może.

 

Źródło: http://bit.ly/1Sm5WOF

Źródło: http://bit.ly/1Sm5WOF

Może Cię zainteresować...

14.11.2016

Najbardziej nerdowskie gry świata

Jedną z najbardziej fascynujących rzeczy w grach komputerowych jest fakt zróżnicowania odbiorców, do których trafiają. W „Call of Duty” grają małe dzieciaki, których rodzice nie...