Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Piękni, bogaci, utalentowani

21 kwietnia 2016

Źródło: www.youtube.com

Jak cię widzą tak ci płacą - to jednak brutalna, ale twarda zasada showbiznesu, także w świecie EDM. Bo najczęściej ci najbardziej popularni (i najbogatsi) to też ci najładniejsi. 

 

 

Bożyszcze nastolatek

EDM-owi didżeje są pod obstrzałem obiektywów jak największe gwiazdy pop. Sieć roi się od rankingów najseksowniejszych i "ekstremalnie pięknych" ludzi za konsoletą. W każdym z tych zestawień zawsze znajdzie się miejsce dla Aviciiego. Kilka dni temu didżej ogłosił, że kończy z graniem na żywo, więc kto miał się na niego napatrzeć (jedna z ostatnich szans podczas koncertu w Polsce!), ten się napatrzył. Reszcie pozostają wideo i zdjęcia. Majątek Aviciiego wycenia się na ok. 75 milionów dolarów.

 

Źródło: http://bit.ly/1Sdxff7

 

Kobiece duety

Nervo to kobiecy duet. Panie – siostry bliźniaczki! - swoimi setami naprawdę sieją pogrom na parkietach, selekcjonując najlepsze z najnowszych kąski. To ten przykład, kiedy uroda obu didżejek na pewno nie zaszkodziła im w karierze (są modelkami Covergirl, za co zainkasowały 9 mln $), ale też - porządnie sobie na nią zapracowały. Nervo są prawdopodobnie najwyżej opłacanym kobiecym duetem na świecie.

 

Źródło: http://bit.ly/22QoBor

 

Krewella - kolejny kobiecy duet. Znów siostry, obie równie piękne co utalentowane. W 2012 roku zdobyły statuetkę Dance Music Awards w kategorii Best Breakthrough Artist, co tylko tę tezę potwierdza. Cóż to musi być za rodzinka! Ciekawe czy mają braci?

 

Źródło: http://bit.ly/1QpNv7k

 

Łamacz serc

15 milionów dolców – na tyle wycenia się majątek Diplo.  Cóż, ten hollywoodzki uśmiech, te rysy twarzy. Diplo jest łamaczem kobiecych serc. Kiedyś chodził z M.I.A., którą poznał przy pracy. Para rozstała się w 2008 roku, dziś Diplo jest z Kathryn Lockhart, z którą ma dwóch synów.

 

Źródło: http://bit.ly/1qF2wNv

 

Od konsolety do bielizny Armaniego

Calvin Harris został wybrany na modela bielizny Armaniego, a zanim zaczął grać tak jak wszyscy, wskrzesił disco czym ujął samą Madonnę. Nie ma się co dziwić – zarówno Armaniemu jak i Madonnie. Według serwisów typu Celebrity Worth Harris jest wart 110 milionów dolarów. Sam wygląda jak te miliony dolców.

 

Źródło: http://bit.ly/1WfwJPd

 

Kontrowersyjne panie

Maya Jane Coles jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w tym temacie, miejsce na podium dzieląc zazwyczaj z Niną Kraviz. Wielu krytyków (krytykantów?) uważa, że obie panie nie mają zbyt wiele do powiedzenia - także muzycznie - a sławę zawdzięczają wyłącznie swojej kobiecie. Środowiska feministyczne w klubowym świecie (z Little Boots na czele) są tym oburzone. Choć te panie są zdecydowanie najlepiej zarabiającymi didżejkami i producentkami na świecie, tak się składa, że ich gaże nadal są o wiele niższe, niż zarobki panów. Daje to do myślenia: czy krytyka aby na pewno powinna dotyczyć ich urody i talentu.

 

Źródło: http://bit.ly/244iPlN

 

Może Cię zainteresować...

12.01.2017

WYWIAD: Eton Messy 

Już w najbliższy piątek, w warszawskim klubie Niebo na imprezie Kitsune zagra brytyjski duet Eton Messy. Możecie ich kojarzyć z grupą Blonde - połowa tego duetu, to także Eton Messy....