Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Piękni, bogaci, utalentowani

09 kwietnia 2016

Źródło: www.youtube.com

Jak cię widzą tak ci płacą - to jednak brutalna, ale twarda zasada showbiznesu, także w świecie EDM. Bo najczęściej ci najbardziej popularni (i najbogatsi) to też ci najładniejsi. 

 

 

Bożyszcze nastolatek

EDM-owi didżeje są pod obstrzałem obiektywów jak największe gwiazdy pop. Sieć roi się od rankingów najseksowniejszych i "ekstremalnie pięknych" ludzi za konsoletą. W każdym z tych zestawień zawsze znajdzie się miejsce dla Aviciiego. Kilka dni temu didżej ogłosił, że kończy z graniem na żywo, więc kto miał się na niego napatrzeć (jedna z ostatnich szans podczas koncertu w Polsce!), ten się napatrzył. Reszcie pozostają wideo i zdjęcia. Majątek Aviciiego wycenia się na ok. 75 milionów dolarów.

 

Źródło: http://bit.ly/1Sdxff7

 

Kobiece duety

Nervo to kobiecy duet. Panie – siostry bliźniaczki! - swoimi setami naprawdę sieją pogrom na parkietach, selekcjonując najlepsze z najnowszych kąski. To ten przykład, kiedy uroda obu didżejek na pewno nie zaszkodziła im w karierze (są modelkami Covergirl, za co zainkasowały 9 mln $), ale też - porządnie sobie na nią zapracowały. Nervo są prawdopodobnie najwyżej opłacanym kobiecym duetem na świecie.

 

Źródło: http://bit.ly/22QoBor

 

Krewella - kolejny kobiecy duet. Znów siostry, obie równie piękne co utalentowane. W 2012 roku zdobyły statuetkę Dance Music Awards w kategorii Best Breakthrough Artist, co tylko tę tezę potwierdza. Cóż to musi być za rodzinka! Ciekawe czy mają braci?

 

Źródło: http://bit.ly/1QpNv7k

 

Łamacz serc

15 milionów dolców – na tyle wycenia się majątek Diplo.  Cóż, ten hollywoodzki uśmiech, te rysy twarzy. Diplo jest łamaczem kobiecych serc. Kiedyś chodził z M.I.A., którą poznał przy pracy. Para rozstała się w 2008 roku, dziś Diplo jest z Kathryn Lockhart, z którą ma dwóch synów.

 

Źródło: http://bit.ly/1qF2wNv

 

Od konsolety do bielizny Armaniego

Calvin Harris został wybrany na modela bielizny Armaniego, a zanim zaczął grać tak jak wszyscy, wskrzesił disco czym ujął samą Madonnę. Nie ma się co dziwić – zarówno Armaniemu jak i Madonnie. Według serwisów typu Celebrity Worth Harris jest wart 110 milionów dolarów. Sam wygląda jak te miliony dolców.

 

Źródło: http://bit.ly/1WfwJPd

 

Kontrowersyjne panie

Maya Jane Coles jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w tym temacie, miejsce na podium dzieląc zazwyczaj z Niną Kraviz. Wielu krytyków (krytykantów?) uważa, że obie panie nie mają zbyt wiele do powiedzenia - także muzycznie - a sławę zawdzięczają wyłącznie swojej kobiecie. Środowiska feministyczne w klubowym świecie (z Little Boots na czele) są tym oburzone. Choć te panie są zdecydowanie najlepiej zarabiającymi didżejkami i producentkami na świecie, tak się składa, że ich gaże nadal są o wiele niższe, niż zarobki panów. Daje to do myślenia: czy krytyka aby na pewno powinna dotyczyć ich urody i talentu.

 

Źródło: http://bit.ly/244iPlN

 

Może Cię zainteresować...

21.10.2016

Wyboista droga kultury klubowej 

Jakiś czas temu strona culture.pl opublikowała “A Foreigner’s Guide to Polish Electronic Music”. Portal prowadzony jest przez Instytut Adama Mickiewicza, którego celem jest promocja polskiej...
11.10.2016

Przygotuj się do World Wide Warsaw!

Już niedługo będziemy mogli poczuć odrobinę klimatu przyszłorocznej odsłony World Wide Warsaw, ponieważ w ciągu nadchodzących dwóch miesięcy organizatorzy przygotowali dla nas 4 befory,...
13.10.2016

RELACJA: Up To Date 2016

Wątpimy, aby twórców jakiegokolwiek festiwalu mogło martwić coś bardziej, niż przenosiny do nowej miejscówki. Zwłaszcza, gdy poprzedniczka była niemal fanatycznie uwielbiana przez stałych...
19.09.2016

Koniec Fabric to sygnał przemian

Europejskie media rozpisują się obecnie o upadku kultury klubowej. Impulsem do podjęcia tematu jest zamkniecie legendarnego londyńskiego Fabrica. Klubu, który już od dłuższego czasu miał...