Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Gorillaz rozpoczyna współpracę z T-Mobile Electronic Beats

24 marca 2017

T-Mobile Electronic Beats rośnie w siłę. Po tym, jak mogliście nas spotkać na wielu wyjątkowych muzycznych wydarzeniach w Polsce,  po ogłoszeniu naszej współpracy z najważniejszymi polskimi festiwalami, teraz z dumą możemy poinformować, iż jesteśmy oficjalnym partnerem Gorillaz.

 

Dzięki temu tylko na naszym portalu będziecie mogli obejrzeć eksluzywne teledyski promujące nadchodzącą premierą albumu "Humanz". Dzięki zaawansowanym technologiom i naszej sieci 4G będziemy mogli razem z animowanym zespołem stworzyć nowy wymiar odbierania muzyki.

 

W ramach współpracy, przy okazji promocji ich najnowszego albumu, dzięki Telekomowi świat Gorillaz będzie mógł się stać częścią naszego codziennego życia. Wszystko za sprawą wyjątkowej aplikacji, która będzie wykorzystywać rozszerzoną rzeczywistość.

 

Do tego bądźcie czujni, bo T-Mobile Electronic Beats będzie partnerem serii wyjątkowych koncertów zespołu, o której będziemy was niedługo informować.

0:00
|
05:58

Gorillaz - Saturnz Barz (Spirit House)...

Tracks are taken from the new album Humanz, out April 28. Pre-order / stream...

Może Cię zainteresować...

18.01.2017

Tidal pozwoli nam edytować utwory

„Track Edit” to nowa rzecz, która pojawiła się w Tidalu – słuchacze mogą przyspieszać i zwalniać utwory przy okazji zmieniając ich długość.   Jak zauważa Pitchfork, aby...
28.09.2016

Internet nie zapomina! Portale newsowe

Jeśli kogoś śmieszy żart o tym, jak Chuck Norris zapamiętał cały internet, to musi wiedzieć, że około 1995 roku, kiedy startowała w Polsce sieć WWW, naprawdę było to możliwe. Polskich...