Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Gorillaz zagrają w Polsce! 

20 kwietnia 2017

T-Mobile Electronic Beats ma przyjemność zaprosić na dwa wyjątkowe koncerty legendarnego zespołu, które odbędą się 14 i 18 czerwca najpierw w Warszawie a następnie  w Katowicach. Występy będą częścią eksluzywnego mini-touru zespołu, w ramach którego goryle odwiedzą Polskę, Węgry i Niemcy. Dodatkowo, dzisiaj ma swoją premierę wyjątkowa aplikacja The Lenz, która pozwoli wejść do świata Gorillaz. 

 

Wcześniej zespół nigdy nie odwiedził naszego kraju - teraz fani będą mieli okazję zobaczyć Murdoca i spółkę dwukrotnie.

 

Bilety trafią do sprzedaży niedługo poprzez naszą stronę www.electronicbeats.pl. Sprawdzajcie ją codziennie w poszukiwaniu kolejnych informacji dotyczących tego wydarzenia.

 

Występ na żywo zespołu to kolejna część współpracy animowanego zespołu z Telekomem.

 

Dzisiaj do App Store'a i Google Playa trafiła również najnowsza aplikacja, którą Gorillaz przygotowali razem z T-Mobile.

 

The Lenz daje szansę przenieść się do świata wirtualnego, w którym żyją członkowie uwielbianego zespołu. Przy użyciu AR (rozszerzonej rzeczywistości) aplikacja zamieni wszystko o magentowym kolorze w eksluzywny kontent od Gorillaz. Od wyjątkowych artworków Jamiego Hewletta, nagrań na żywo z występów zespołu po nowe utwory z nadchodzącego „Humanz” – wszystko to zobaczycie dzięki The Lenz.

Jeśli jesteście ciekawi, co do powiedzenia na temat aplikacji i planowanych występów ma sam zespół, to koniecznie oglądajcie pierwszą w historii rozmowę na żywo z legendarnymi animowanymi postaciami, już dziś, o 16:00. Takie rzeczy tylko u nas!

 

Najnowszy album zespołu trafi do fanów już 28 kwietnia i będzie nosił tytuł "HUMANZ"

 

Może Cię zainteresować...

28.03.2017

Nowa piosenka od Syd jest online

„Treading Water” została wyprodukowana przez Steve’a Lacy’ego i Ronala „Flipa” Colsona, ale uważni słuchacze zauważyli, że instrumental w utworze brzmi tak samo, jak ten w...