Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Gigantyczne Lego z „Gwiezdnych Wojen”

04 maja 2016

Źródło: www.lego.com

Ważą po kilka kilogramów, mierzą kilkadziesiąt centymetrów, składają się z wielu tysięcy części. Największe konstrukcje z klocków Lego przedstawiają miejsca i postaci z „Gwiezdnych Wojen”. Zaskoczeni? My nie.

 

Lego Star Wars Ultimate Collector's Millennium Falcon (10179)
Ogromna konstrukcja Sokoła Millenium złożona z 5197 części i pięciu minifigurek. Największa wyprodukowana przez LEGO Star Wars.
Koszt: w edycji kolekcjonerskiej prawie 7000 dolarów.

Źródło: www.lego.com

Źródło: www.lego.com

Lego Star Wars Death Star II (10143)
Kosztuje od 1200 dolarów za używane do ponad 2800 dolarów za nowe części. Jest ich w sumie 3417.

 

Źródło: www.lego.com

Źródło: www.lego.com

Ludziki
A skoro o ekipie mowa – nie zapomnijcie ożywić swoich konstrukcji odpowiednimi postaciami („ludzikami” – jak mówią znawcy Lego). Bez nich odgrywanie kultowych gwiezdnowojennych scenek nie ma żadnego sensu.

Źródło: www.lego.com

Źródło: www.lego.com

Może Cię zainteresować...

14.11.2016

Najbardziej nerdowskie gry świata

Jedną z najbardziej fascynujących rzeczy w grach komputerowych jest fakt zróżnicowania odbiorców, do których trafiają. W „Call of Duty” grają małe dzieciaki, których rodzice nie...
24.10.2016

Wyboista droga kultury klubowej 

Jakiś czas temu strona culture.pl opublikowała “A Foreigner’s Guide to Polish Electronic Music”. Portal prowadzony jest przez Instytut Adama Mickiewicza, którego celem jest promocja polskiej...
13.10.2016

II urodziny Winyl Marketu!

Winyl market ma już dwa lata, dlatego w warszawskiej Miłości będziecie mieli okazję po raz kolejny przekopać się przez tysiące wystawionych nagrań i posłuchać dobrej muzyki.