Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Dawson z Jeziora Marzeń wcieli się w Diplo

05 stycznia 2017

youtube.com

James Van Der Beek od lat nie jest już płaczącym romantycznych chłopcem z kultowego serialu. Lepiej można go kojarzyć z faktu, że lubi się wcielać w znanych palantów, którzy są oderwani od rzeczywistości. Dlatego fakt, że James ma się wcielić w rolę fikcyjnej wersji jednego z najpopularniejszych djów na świecie – Diplo w ogóle nas nie dziwi.

 

Sześcioodcinkowa seria ma nosić tytuł „What Would Diplo Do” i ma przedstawić przygody fikcyjnego DJA w projekcie określanym jako mash-up Louiego, WorldstarHipHop i „This Is Spinal Tap”.

 

Pomysł na serię powstał po tym jak Van Der Beek wcieł się w Diplo w ramach promocji zeszłorocznego Mad Decent Block Party. Panowie się zaprzyjaźnili na planie i dogadali co do serialu. Sprawdźcie od tego co się zaczęło poniżej.

0:00
|
02:58

Day In the Life of Diplo

Może Cię zainteresować...

28.03.2017

Nowa piosenka od Syd jest online

„Treading Water” została wyprodukowana przez Steve’a Lacy’ego i Ronala „Flipa” Colsona, ale uważni słuchacze zauważyli, że instrumental w utworze brzmi tak samo, jak ten w...
13.03.2017

The KLF. Znamy się ze słyszenia. 

„Mam nadzieję, że 23.08.2017 to nie data początku apokalipsy” - napisał mi żartem Rafał Iwański, kiedy zapraszałem go do udziału w tym tekście. Tego dnia powrócić ma The KLF, zespół...