Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Czy Rufio powróci w prequelu „Hooka”?

17 lutego 2017

youtube.com / screenshot

 „Hook” to jeden z filmów, na którym się wychowaliśmy. Robin Williams wcielający się w podstarzałego Piotrusia Pana, Julia Roberts jako Dzwoneczek, Dustin Hoffman w tytułowej roli i Glen Close w roli pirata, który ginie.

 

Teraz okazuje się, że w głowie Dante Basco – aktora, który ćwierć wieku temu wcielił się w rolę Rufia, powstał pomysł na stworzenie prequelu kultowego filmu Stevena Spielberga. W etiudzie zatytułowanej „Bangarang” Basco planuje opowiedzieć historię osieroconego Rufio, zanim ten trafił do Nibylandii.

 

Jeśli chcecie pomóc w stworzeniu tego projektu możecie się dorzucić na Kickstarterze. Twórcy „Bangarang” proszą o 30 tysięcy dolarów – w tym momencie mają ich już prawie 14, a do końca zbiórki jeszcze prawie miesiąc.  już udało im się uzbierać ponad 40 tysięcy - ich następny cel to 200 tysięcy i wtedy zamiast szorta nakręcą półtoragodzinny film...