Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Avicii wystąpi w Polsce - T-Mobile głównym sponsorem Festiwalu.

09 kwietnia 2016

Źródło: www.4fun.tv

Jak niedawno poinformowały wszystkie znaczące portale muzyczne Avicii zapowiedział, że kończy z graniem na żywo i trasa koncertowa 2016 będzie jego ostatnią. 

Tym bardziej jego pierwszym i jak na razie jedyny koncert w naszym kraju to niepowtarzalna szansa, żeby zobaczyć go na żywo!

 

Szwedzki DJ i autor takich hitów jak "Wake Me Up" i "Hey Brother" będzie główną gwiazdą Festiwalu Music Power Explosion. Oprócz niego będziecie mogli także zobaczyć dj-set Modestepa, a także dj-sety innych zagranicznych wykonawców. Głównym sponsorem imprezy będzie T-Mobile, również sponsor naszego programu Electronic Beats, który możecie oglądać w 4FUN.TV codziennie o 19!

 

„(…) Nie mogliśmy nie pojawić się na Music Power Explosion skoro jego gwiazdą jest Avicii - jeden z najważniejszych artystów i producentów muzyki tanecznej - mówi Elżbieta Wójcik, Członek Zarządu T-Mobile Polska.

 

Was też nie może tam zabraknąć!

 

Kiedy Avicii wystąpi w Polsce?

Koncert odbędzie się 15 lipca 2016 roku podczas Festiwalu Music Power Explosion na Stadionie Energa w Gdańsku. Bilety na to wydarzenie możecie kupić przez internet lub w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Może Cię zainteresować...

12.01.2017

WYWIAD: Eton Messy 

Już w najbliższy piątek, w warszawskim klubie Niebo na imprezie Kitsune zagra brytyjski duet Eton Messy. Możecie ich kojarzyć z grupą Blonde - połowa tego duetu, to także Eton Messy....
11.10.2016

Przygotuj się do World Wide Warsaw!

Już niedługo będziemy mogli poczuć odrobinę klimatu przyszłorocznej odsłony World Wide Warsaw, ponieważ w ciągu nadchodzących dwóch miesięcy organizatorzy przygotowali dla nas 4 befory,...
09.08.2016

WYWIAD: Rysy i Natalia Nykiel

Natalia Nykiel i chłopaki z Rysów współpracowali już wcześniej, ale to właśnie scena Electronic Beats na Audioriver stała się miejscem ich pierwszego, pełnego, wspólnego występu. Był...
20.07.2016

Electronic Beats na Audioriver

Mało kto spodziewał się tego, że festiwal, który zaczynał 10 lat temu na płockiej plaży zamieni się w jedno z najciekawszych wydarzeń elektronicznych środkowej i wschodniej Europy. Od...