5 instagramów, które musicie znać jeśli kochacie swoje monstery - Electronic Beats Poland

5 instagramów, które musicie znać jeśli kochacie swoje monstery

5 instagramów, które musicie znać jeśli kochacie swoje monstery

zdjęcie: Matylda Wolfenstein

Określenie „urban jungle” zyskało na świecie niesamowity rozgłos w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. Wszyscy kochają swoje roślinki, krzaczki, drzewka, owocki, warzywka z najchętniej uprawiają je we własnych domach, bo milenialsi są biedakami i kogo normalnego stać na własną działkę?

Dlatego postanowiliśmy wybrać 5 naszych ulubionych instagramów, które zapełniają nasze ekrany liścmi, igłami i wszystkim co żyje w doniczkach.

Houseplantclub

Jak łatwo się domyślić House Plant Club to nie jedna osoba, a raczej dziecko wielu rodziców (no dwójki). Jak przystało na zdrową rodzinę mimo, że rodzice mają własne konta to właśnie ich pierworodny jest najbardziej doceniany.

thesill

The Sill to nie tylko instagram, ale również sklep, który najpierw zachwyci was jakimś krzakiem a potem podstępnie kupicie 200 sadzonek podekscytowani ich widokiem. Do tego The Sill również jest blogiem, który odkrywa dla swoichc fanó ciekawe krzakowe sklepy, projekty i również intagramy.

still_______

still_______ to instagram Janneke Luursema fotografa i fana roślin. Dlatego trudno nie wybrać jego postów jako coś wartego uwagi.

View this post on Instagram

a bit late #succulentsunday

A post shared by Janneke Luursema (@still_______) on

ihavethisthingwithurbanjungles

Brittany Gowan nie tylko robi piękne zdjęcia, ale namawia też swoich fanów do używania roślinności jako pomocnika do czyszczenia umysłu. Jej #PauseWithPlants to mini projekt, na pograniczu medytacji, który pozwoli wam trochę wypocząć od zgiełku świata zewnętrznego.

warsawjungle

Nie mogło zabraknąć polskiej reprezentacji. Beata i Romek są nie tylko doceniani w polskim internecie, ale też zostali zauważeni m.in. przez wcześniej wspomniany The Sill. Jest tutaj wszystko ładne. Białe ściany, zielone rośliny, maci, świat i ludzie.